Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tegnap egy UFO-t láttam,...

DI43L0 kérdése:

Tegnap egy UFO-t láttam, honnan tudjam melyek faj volt?

Figyelt kérdés
Az éjszaka közepén felkeltem pisilni... Nem akartam a benti vécét használni, még több vizet elhasználni. Szóval kimentem meglocsolni a növényeket figyelve arra, hogy kapjanak megfelelő mennyiségű tápanyagot, anélkül, hogy vizet használnék el. Felvettem a pózt, miközben hátra döntöttem a nyakam és az égre néztem. Egy hatalmas fény csillant fel, miközben a földbe csapódott, hirtelen megijedtem (vissza pakoltam a cuccot) és beszaladtam... Félve az ajtó sarkából kinéztem egy izzó fény tárult a szemem elé. Hirtelenjében bátor lettem és meg közelítettem a fényes tárgyat. Egy kupola alakú, nagyjából 18 méteres járművnek tűnő valami volt. Megdobáltam pár kővel, fával, de semmi... Aztán hirtelen kinyílt az ajtó (amit előtte észre sem vettem) és kilépett egy 6-8 CM magas földönkívüli. Az egyik ujjával rám mutatott, ami világított. Fogtam egy követ és leütöttem (biztos, ami biztos)... Aztán hirtelen elkezdtem a házhoz felé szaladni, amikor a kis idegen utánam szaladt és hátulról eltalált egy fénysugárral... Aztán reggel felébredtem.
2018. máj. 23. 15:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
"Aztan reggel felébredtem..." Ez biztos?
2018. máj. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

"Ez biztos?"

Tisztán emlékszem rá.

2018. máj. 23. 16:49
 3/17 anonim ***** válasza:
szerintem remek novellákat tudnál írni
2018. máj. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Az azonosítatlan repülő tárgyaknak nincs faja....
2018. máj. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
De írtam egy 6-8 CM magas földönkívüliről is.
2018. máj. 23. 21:38
 6/17 anonim válasza:
Lehet azért mutatott rád, mert húgyos maradt a vége és csak szólni akart, hogy így ne rakd vissza a gatyóba. Te meg erre jól leütöd, na szép!
2018. máj. 24. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 OkosVagyok~ válasza:
Szerintem egy román volt.
2018. máj. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mielőtt leütötted, miért nem kérdezted meg tőle?
2018. máj. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom minek mutatott rám, nem volt időm megkérdezni a szándékait... megijedtem, mert világított az ujjhegye, mellesleg ösztönös volt részemről. Mellékesen pedig vissza pakoltam a cuccot.
2018. máj. 24. 12:13
 10/17 anonim válasza:
Szerintem kérj tanácsot Pataky Attilától.
2018. máj. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!