Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Dik most akkó honda sziviket...

Dik most akkó honda sziviket vegyek vagy béjemvé em hármat?

Figyelt kérdés
Nemtom ha ezt veszek azé fikáznak ha azt veszek meg amazé fikáznak, he de nekem a vétek gyün be jobban béjemvén nincs index meg csak kokerók vesznek német gyártmányú autót vagy kocsit vagy mitom én hogy kel nevezni má nah, tipetek köszönöm?

2018. jún. 2. 18:21
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Néztem hogy a honda zsatalt 200 al az m5 ön ugyhogy nagyon a honda felé megyen a döntés
2018. jún. 2. 18:47
 2/15 A kérdező kommentje:
Meg annó a níd fór szpíd ándörgránd kettőben is honda szivikkel kezdtem a kúpolgatást
2018. jún. 2. 18:48
 3/15 anonim ***** válasza:
Csakis egynyóctét vagy egykilenctédéjít.
2018. jún. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Á tádéjí meg ilyen gázolajos autókat ne ajáljatok mer drága meg kormol meg büdös. maradok az olcsób tuningos inkább ki likasztom a kipuf dobot azt azis olyan tanyasi remus sportkipufogó feelenget dob az ajutón
2018. jún. 2. 18:58
 5/15 anonim ***** válasza:
Trabantot vegyél. Azzal repülni is lehet, hiszen "Trabanton szállni, élvezet..."
2018. jún. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a béjemvét, hondara szavazok, azon belül a szivik tájp erre. Gépsárkány a javábúl, oszt még a nézése és a járása is pöpec.
2018. jún. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Ha nem telik tájperre akkó az egynégy nagyonsiet a neked való szecska
2018. jún. 4. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát nékem ez mugen tájper az nagyon tecccik zolalba aztat kéne vásárolbi de bincs rája péncz
2018. jún. 4. 09:04
 9/15 anonim ***** válasza:
há akko gyüjcsé :)
2018. jún. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
vegyé zsigulit az olcsob meg környezett barát mostnaban énis sok zsiguli roncsot látam a mezőn.
2018. jún. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!