Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Valaki próbálta már ezt?

Valaki próbálta már ezt?

Figyelt kérdés
Ülni a padon/metrón/villamoson, bárhol és amikor hozzád szólnak, megkérdezni elhűlt, rémült fejjel: Maga lát engem???!!!!!!!
2018. jún. 5. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Én ezt eljátszottam mikor jött az ellenőr :D

Akkorát röhögött ő is hogy ott is hagyott a p!csába :DDD

2018. jún. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Ezt még nem, de volt egy hasonlóan hibbant barátnőm (akit ezért csak még jobban kedveltem), aki azt találta ki, hogy ha mentünk az utcán és szembe jött valaki, amikor közvetlen közelünkbe ért, először rámeredtünk, majd elképedve egymásra néztünk, végül hangos röhögésben törtünk ki.

Nem szabad azonnal hátrapislogni, mert hosszasan állnak az 'áldozatok', meglepetve utánunk bámulva, de később sunyin lehet konstatálni, hogy kétségbe esetten kutatja, vizslatja magát, mi lehet rajta a hiba.

:)

Megcsináltuk vagy százszor és kizárt eset, hogy utána ne borogasd a rekeszizmodat.

2018. jún. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mekkora forma lehetsz, első! :D Megnéztem volna!🤣🤣🤣🤣

Második, ti is nagyon dilisek vagytok, ez nagyon állati! 😂😂😂😂

Imádom az ilyen sztorikat :D

2018. jún. 5. 19:31
 4/4 Wadmalac ***** válasza:

Egyszer a Váci utcában csináltunk középsulis osztálytársaimmal tömegjelenséget.

Körülálltunk tizen-egyketten egy semmit, bámultunk szorosan körben állva a földre, "nahát" meg "még ilyet" motyogásokkal.

Elkezdett gyűlni a nép, próbáltak bekukucskálni, mit nézünk, ahogy gyűltek, lassan engedtük be a népet, mi meg kiszivárogtunk és messzebbről néztük. Persze aki bejutott középre, látta, hogy nincs mit látni és jött kifelé, de az új érkezők még könyököltek befelé.

Vagy tíz perc beletelt, mire elfogytak.

2018. jún. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!