Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A veloci raptor tartásához...

A veloci raptor tartásához milyen követelmények tartoznak?

Figyelt kérdés
Miket kell hivatalos úton elintézni hogy tartás engedélyt kérjek egy ilyen házi állatért? Valami törvények és rendeletek vannak ehez?

2018. jún. 12. 14:48
 1/7 Wadmalac ***** válasza:
Jelen példányszáma alapján veszélyeztetett faj, akkor védett is, tehát tilos otthon tartani.
2018. jún. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2 000 000 ft ert elintezem az engedelyt
2018. jún. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nos, először is az önkormányzathoz kell fordulnod, hogy engedélyt szerezz az állat tartásához. Ott igazolnod kell, hogy megvan a szükséges szaktudásod az állat gondozásához (szerintem paleontológiai, zoológiai és vadgazdálkodási ismeretek elengedhetetlenek).


Ezután fel kell kérned néhány környezetmérnököt és egyéb szakembert, aki végez egy hatástanulmányt a házikedvenced környezeti, természeti és emberi hatásairól.


Amint minden papírmunkával elkészültél, elkezdheted kiépíteni a pontosan meghatározott helyű kifutót. Mindenképpen ügyelj a biztonságra! Továbbá szükséges a megfelelő játékok, biztonsági berendezések beszerzése, egy őshüllőkhöz is értő állatorvos felkeresése.


Végül -amennyiben megszerezted a minden engedéllyel ellátott élő és egészséges állatot, pl. CITES- szállítsd a korábban megbeszélt helyre.

Ezek után légy felelős gazdája, különben bele se fogj!

Mindent bele! :)

2018. jún. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább a helyi orvosi rendelőhöz kéne fordulnia...
2018. jún. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat a kifutó elég drága mulatság volt de meg van a gond az hogy nem találok eladó állatot a Jurasic park al e mailen sikerült kapcsolatba lépnem eddig egy példány van amit talán eladnak de itt a szállítással van a baj mert csak úgy adják oda hogyha saját hajóval megyek el érte. Nemtudna valaki segíteni a szállításban? Kifizetem egy adott árban biztos meg eggyezünk. Köszönöm előre is. :)
2018. jún. 12. 19:26
 6/7 A kérdező kommentje:
Én állok mindent nekem a hajó a fontos!
2018. jún. 12. 19:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de arra nagyon vigyázz, hogy ha a velociraptor mar a kezedből eszik... a labadból is fog.
2018. jún. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!