Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Humor

A kérdés

A veloci raptor tartásához milyen követelmények tartoznak?

Miket kell hivatalos úton elintézni hogy tartás engedélyt kérjek egy ilyen házi állatért? Valami törvények és rendeletek vannak ehez?

2018. jún. 12. 14:48  Privát üzenet  

A válaszok
Wadmalac nevű felhasználó válasza:

Jelen példányszáma alapján veszélyeztetett faj, akkor védett is, tehát tilos otthon tartani.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2018. jún. 12. 14:56 Privát üzenet
2 000 000 ft ert elintezem az engedelyt

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2018. jún. 12. 15:08 Privát üzenet

Nos, először is az önkormányzathoz kell fordulnod, hogy engedélyt szerezz az állat tartásához. Ott igazolnod kell, hogy megvan a szükséges szaktudásod az állat gondozásához (szerintem paleontológiai, zoológiai és vadgazdálkodási ismeretek elengedhetetlenek).

Ezután fel kell kérned néhány környezetmérnököt és egyéb szakembert, aki végez egy hatástanulmányt a házikedvenced környezeti, természeti és emberi hatásairól.

Amint minden papírmunkával elkészültél, elkezdheted kiépíteni a pontosan meghatározott helyű kifutót. Mindenképpen ügyelj a biztonságra! Továbbá szükséges a megfelelő játékok, biztonsági berendezések beszerzése, egy őshüllőkhöz is értő állatorvos felkeresése.

Végül -amennyiben megszerezted a minden engedéllyel ellátott élő és egészséges állatot, pl. CITES- szállítsd a korábban megbeszélt helyre.

Ezek után légy felelős gazdája, különben bele se fogj!

Mindent bele! :)

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2018. jún. 12. 17:22 Privát üzenet
Inkább a helyi orvosi rendelőhöz kéne fordulnia...

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2018. jún. 12. 18:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat a kifutó elég drága mulatság volt de meg van a gond az hogy nem találok eladó állatot a Jurasic park al e mailen sikerült kapcsolatba lépnem eddig egy példány van amit talán eladnak de itt a szállítással van a baj mert csak úgy adják oda hogyha saját hajóval megyek el érte. Nemtudna valaki segíteni a szállításban? Kifizetem egy adott árban biztos meg eggyezünk. Köszönöm előre is. :)

# 5/7Időpont 2018. jún. 12. 19:26 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én állok mindent nekem a hajó a fontos!

# 6/7Időpont 2018. jún. 12. 19:27 Privát üzenet
Nem tudom, de arra nagyon vigyázz, hogy ha a velociraptor mar a kezedből eszik... a labadból is fog.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 2018. jún. 12. 23:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen dinoszaurusz volt a Rothschild-raptor?
Mit csináljak ha fogaim közé szorult raptor XD?
Raptor hercegnő akarok lenni?!?!?!?!?
Szívesen ennél Gigantoraptor sültet? Mert ha szereted a pulykát akkor ezt is szeretnéd, hisz ez is majdnem pulyka csak bazi nagy.
Jézus vs Raptor Jézus vs Zombi Jézus. Ki győzne és hogyan?
Lehetséges hogy Raptor Jézus valójában a reptoid fővezér?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések a Humor rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!