Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért alszom el az olyan...

Miért alszom el az olyan műsorokon, amik érdekesek?

Figyelt kérdés

Ne röhögjetek, ez szörnyű, minél jobb egy meccs, annál biztosabb, hogy elalszom a második félidőt, Forma egyet sem tudtam még végignézni soha, csak az unalmas filmekre ülök be a moziba, mert ha jó a film, akkor a végén alig tudnak felébreszteni.

A brazil meccs gondolom jó volt, mert elaludtam rajta, de mi volt az eredmény?



2018. jún. 18. 00:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a porszívóval vagyok így. Míg mást halálra idegesít, mert nem hallja tőle a TV-t, én ahogy bekapcsolja anyám, már húzom is a lóbőrt. Fogalmam sincs, hogy miféle idétlen szokásom ez, de annyira jót tudok aludni a zúgására, hogy az hihetetlen. Van ezzel így valaki más is, vagy kizárólag én vagyok ennyire abnormális?

(Tudom, hogy humor kategóriában vagyunk, de ez most full nem poén.)

2018. jún. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az utóbbi időben már én sem nézek forma-1-et, mert mindig bealudtam! eléggé unalmas lett!
2018. jún. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szívesen kipróbálnám a porszívós módszert, mert néha rám jön az álmatlanság, de félek, tökön rúg a szomszéd, mivel hajnal tájt nem illik zajongani.

Még jó, hogy szex közben nem jön ez rám, mert megaludni mégsem lehet a nőket, ugyebár.

Bár egyszer kipróbálnám, mit szólna.

Mondjuk én azt is kipróbálnám, hogy a kezem ügyébe tenném a porszívót és amikor a kefélés javában menne, bekapcsolnám, vajon mi lesz belőle.

Persze a filmekkel is megtehetem, csak eddig nem próbáltam, valami irtó jó filmet benyomok a háttérben és időnként rápislogok, lássuk mit szól az bigém, ha huncutkodás közben húzni kezdem a lóbőrt?

2018. jún. 18. 14:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt dobta a gép. Úgy látszik, téged az unalom tart ébren.
2018. jún. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért alszol el, mert alváshiányod van, és fáradt vagy. A szék meg megtart. (Ha leesnél felébrednél)
2018. jún. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!