Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintek Orbán Viktor gyíkember?

Szerintek Orbán Viktor gyíkember?

Figyelt kérdés
sokat beszelgettunk rola a gyarban es mondt a fonokom is h o hallotta h amerikaban az a neger csavo aki a kiraly volt az is igazabol ufo es nem tudom mit higgyek

2018. jún. 19. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
szerintem meg kutyamajom. Olyan mint egy majom, de inkább kutya, ugat is meg minden de inkább majom
2018. jún. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Hallottam már olyasmit is, hogy Jókay róla mintázta az Aranyembert, meg, hogy ő húzta fel a vasfüggönyt, ami kissé üti egymást, mert vagy vas, vagy arany, de bika erős lehet, hogy fel tud húzni egy vasból levő függönyt, így hát én nem kekeckednék vele, meg amint az köztudott, két ellenzőjére három híve jut, amint az a kétharmados törvényekből kiderül.

Engem ne számíts bele, mert én vagyok a maradék, akit fel szoktak kerekíteni, azért járok közel a száztíz kilóhoz, bár ez el van oszolva a 190 centimmel.

A 'fonokod' igazat mond.

Tök mindegy, hogy mennyire ostoba, de a néger királyokkal semmilyen típusú kapcsolatfelvételre nem vagyunk berendezkedve, ezért kell a kerítés.

Mindemellett szívtelen sem vagyok, szerintem közös befogadóközpontot kellene kialakítani a migránsoknak és a medvéknek, majd a maradéknak elbíráljuk a státuszukat, hogy melyik illegális, melyik meg nem.

Így a kitoloncolás már szóba sem jöhet, csak elég időt kell adni a kérdés eldöntéséhez, hogy az optimális megoldást megtaláljuk.

A Földközi tengeri válságot is megoldanám, úgy tudom cápák is igénylik a területet, de körkérdést kellene intézni a kardhalak és a fűrészfogú ráják között is, hogy akarnak e bevándorolni az adott területre, vagy a torpedósügérek, mert a halak jogai közé is be lehetne számítani a teljes bevándorlási jogot.

A madarak már eldöntötték a kérdést, a gólyák, meg a fecskék, már csak a griffmadarak, a kondorkeselyűk, a kőszáli sasokat kell Brüsszelbe telepíteni, az Eu bizottság szobáiba, mert én a teljes migráció híve vagyok.

Úgy is van, Merkelnek kobrakígyót kellene a párnája alá befogadni, vagy ha ezt túlzásnak érzitek, rendben, velem lehet beszélni, költözzön a kislányával egy menekülttáborba, vagy nogone zónába, lakjon velük együtt, ha annyira szereti őket, meg annyira emberséges.

2018. jún. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Az semmi! Tudtad, hogy Keanu Reeves halhatatlan?! O_O

[link]

2018. jún. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Egy közönséges féreg.
2018. jún. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gyíkember.
2019. máj. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem gyíkember, hanem reptoid. :DD

De akár az is lehet, hogy ne adj' Isten Soros-bérenc!

Vagy talán migráns! 4! 444!

2021. jan. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!