Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Humor

A kérdés

Hová teszik azt sok laktózt amit pl a tejből kivesznek? Én vennék laktózt a tejbe!

Keress kérdéseket hasonló témákban: tej, laktóz

2018. jún. 24. 19:11  Privát üzenet  

A válaszok
Egy hatalmas raktárba helyezik Kecskemilk városban. :)

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2018. jún. 24. 19:21 Privát üzenet
Viszateszik belé a tehenbe.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2018. jún. 24. 21:17 Privát üzenet
Én adok neked laktót. Egy köblitert megszámolok neked százért. Keress engem: Pusztay Pál

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2018. aug. 26. 19:28 Privát üzenet

Tudom, hogy egy utolsó szemét poéngyilkos vagyok, de elárulom neked, hogy a laktózmentes tejből az égvilágon semmit nem vesznek ki, hanem mesterséges laktáz-enzimmel dúsítják, így válik fogyaszthatóvá laktózérzékenyek számára.

Most pedig várom az inkvizíciót. Jaj.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2018. aug. 27. 00:09 Privát üzenet
Halál reád poénölő! :D

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2018. aug. 27. 06:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Új hátat és idegrendszert vennék, a régi már alig használható. Van valakinek olcsón eladó?
Azt mondta a húgom, hogy érdemes lenne ramot letöltenem, szerintetek az ingyenes ram is jó, vagy jobb lenne e, ha fizetőset vennék?
Hol lehet fémből készült hím juhot venni? Tegnap éjjel azt mondta a csajom, hogy szeretné már kezében érezni a vas kost. Vennék neki egy ilyen dísztárgyat. Köszi: Ede
Megnyerhetem a lottót? Vennék rajta életet.
Hol lehet kék pingvint kapni? 13 nap múlva lesz az egyik barátom szulinapja es azt vennék neki!
Alig használt űrhajót vennék a föld elhagyása céljából tudnátok segíteni?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések a Humor rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!