Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Nyertem kaparós sorsjegyen...

Nyertem kaparós sorsjegyen 200 Ft-ot. Milyen befektetéseket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, most nagyon megy az arany, az olaj, a részvény, a bitcoin. Mibe a legérdemesebb befektetni a 200 Ft-omat amit sorsjegyen nyertem, hogy dőljön a pénz?

2018. jún. 27. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
:D Nyerj még hozzá néhány ezret szerintem...
2018. jún. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tedd el, és később vehetsz belőle majd egy új kétszázast :) Jobb ötletem most nincsen.:) Vagy helyezd nálam letétbe. (Amúgy nincs cégem, csak vicces akartam lenni:D )
2018. jún. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bitkoinba ne fektesd ezt a nagy pénzt mert zuhan az ára.Vegyél belőle földi gilisztát,magától szaporodik majd ásd ki és add el a sok ho-ho-ho-horgászoknak.Abból a pénzből fúras egy olaj kutat és máris milliárdos leszel és te fogod a sorsjegyeket árultatni,majd egy nyertes megismétel téged és a kör bezárul.Na hogy tetszik a válaszom?Én nem leszek gazdag mert sose nyerek.
2018. jún. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy mibe fekteted, a lényeg, osszad 3 fele, mert az nagyon ritka, hogy valaki háromszor is hülyeségbe fektet bele.
2018. jún. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kerd ki befektetési tanácsadók véleményét.
2018. jún. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
5-ös.Befektetési tanácsadó?Na ne má. Lehúzzák mint nyúlról a bundát,aztán már nem lesz mit befektetni csak Marit az ágyba.
2018. jún. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Legjobb ha rendelsz Kínából valamit egy nagykereskedők oldalról ( 200ft-ból kb 20 db golyóstollat tudsz venni) aztán ezeknek a darabját add el 100-200 forintért és rendelj még több tollat majd azokat is add el és így tovább
2018. jún. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!