Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mikor hídban vagyok, (nyújtáss...

Mikor hídban vagyok, (nyújtással is) fáj a hátam nagyon kevés idő múlva. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Hiába nyújtok,a híd még mindig tabu.

Talán rosszul nyújtok?

Milyen tanácsokat tudnátok adni?

(Régen nagyon hajlékony volt a hátam,viszont mostmár egy állásból híd is fájdalmas)

16/L



2018. júl. 1. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Engedd el a hidat xd ez miért lenne humoros? Szerintem fájdalmas de ha neked humor , komolytalan kérdező akkor neked ok. Csak ezzel a szinttel nem fogsz bepalizni főleg nálam hámm 😉
2018. júl. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem én raktam humor kategóriába -.-
2018. júl. 1. 16:08
 3/5 anonim ***** válasza:
1. Szóval ha a kérdező véletlenül rossz kategóriába teszi a kérdést, már szánalmas, hülye. Érdekes a logikád. Látom, nem jelentetted utána a kérdést, hogy rossz kategóriában van, mert ugyan minek.
2018. júl. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, Széchenyi valami lánccal próbálkozott.
2018. júl. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem tudom milyen fájdalomra gondolsz, de a fájdalom a hát nyújtásánál természetes szokott lenni, főleg az elején nagyon durva. Amikor elkezdtem, annyira fájt, hogy nem bírtam behajlítani a hátam másnap. Most meg tudom csinálni a chest stand - ot is. És ez egy nagyon fájdalmas nyújtás szokott lenni, és másnap már elviselhető a fájdalom, pedig rendesen megszoktam erőltetni a hátam.
2018. okt. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!