Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért nem kedvelnek Engem a...

Miért nem kedvelnek Engem a csigák?

Figyelt kérdés

Az utóbbi napokban felhőszakadás után jött a másik. A kertben véltem felfedezni barna egyedeket, akik nagy meglepetésemre cseppet sem közelednek felém. Kérdem én, hogy miért? Az egyiket befogadtam a házamba; etettem, itattam, babusgattam.


Ha esetleg a háziállatommal van a probléma, akkor itt egy pár információ róla:


- testmérete: 6,5 cm

- szemszín: fekete

- kedvenc hobbi: szeret békákat kínozni



2018. júl. 6. 17:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon vicces volt.
2018. júl. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Áá kedves kérdező, ez nem jött össze 😕
2018. júl. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem vicces:) De lehet, hogy azért nem kedvelnek, mert előre tudták, hogy az "Engem" -szót nagy e-vel fogod írni, a csigákat pedig kicsivel:) (Rám nem haraxanak emiatt, én megtehetem.:))
2018. júl. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

*Úristen; majdnem e-vel írtam a csigákat!!


@/"

2018. júl. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Értelmezhetetlen számomra mindaz, amit írtál, de elfogadom és tiszteletben tartom.
2018. júl. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Amúgy a csigák nem tudom, mennyire tudnak kötődni, meg amúgy furcsállják is, ha az emberek felveszik. Ők talán nem tipikus háziállatok:) Egyébként meg lehet, hogy kedvel, csak nem tudja kifejezni, lévén, hogy csiga. Én tényleg azt hittem, hogy ez a kérdés nem komoly.
2018. júl. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Megoldottam a csiga-ember közti problémámat! 6-7 perce kentem magamnak kenőmájaskenyeret, mire azt véltem felfedezni, hogy a meztelencsigák ellepik a kajámat. Már kerestem a botomat, amivel elnáspángoltam volna őket, de ekkor észrevettem Ferit, a csigát, akinek köszönhetem, hogy végigkísért engem az egyetemen.

Dühös arckifejezéssel, merev bottal visszagondoltam a közösen eltöltött régi szép időkre, amikor siheder koromban a tanárnő farpofái közti feketelyukba behatolt, amikor megverte az igazgatót és mindig lopott nekem kaját a sulis büféből. Mellesleg rengeteget kosárlabdáztunk a suli udvaron.

2018. júl. 6. 18:03
 8/12 anonim ***** válasza:
Értem én hogy nyári szünet meg unatkoznak a pulyák de azér na.. van egy határ
2018. júl. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kínozzatok közösen békákat, igyatok több kávét
2018. júl. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A kávét nem nagyon kedvelik. Feri a vízre esküszik.
2018. júl. 6. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!