Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan építhetek egy igazi...

Hogyan építhetek egy igazi repülő csészealjat?

Figyelt kérdés

2018. júl. 7. 03:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nézz tutorial videókat.
2018. júl. 7. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Megvásárolhatod tőlem a tervrajzot.

olcsó, biztos, egyszerű, praktikus, szép, jó, hatékony

Visszafizetési garancia (garantálom, hogy visszakapod a zsozsót, bizisten)

90 % árleszállítás és még abból is engedek.

Az első tíz megrendelő gyémántnyakéket kap ajándékba, de siess, mert már kilencen rendeltek.

****

Ugyanitt lézeres reflexológia, jövendőmondás és jóslás, továbbá egy alig hibás képcsöves TV és befoltozható gumimatrac kedvezménnyel eladó, illetve jól szituált 18-89 év közötti házastársat keresek, mindegy, milyen magas, ha hajszíne szőke, barna, fekete, vagy vörös és megfelelő anyagi háttérrel rendelkezik tudományos kutatásaim finanszírozására.

'Megbízható' jeligére

2018. júl. 7. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Igazából, a tervrajzokat már elkészítettem, és modelleket is amelyek a hajtóműhöz ami működik.

Nekem az jelent problémát hogy honnan tudnék bizonyos anyagokhoz hozzájutni úgy hogy az ne tűnjön föl.

Carbon szálas, és rozsda álló acélok stb. nagy mennyiségben, és minőségben. A legyártásról gondoskodok én magam. A szükséges gépek már be vannak készítve.

Továbbá privátban arra is kíváncsi lennék honnan tudok szerezni tiszta plutóniumot.

2018. júl. 7. 06:10
 4/13 anonim ***** válasza:

Én mindent adok, de siess, mert már csak egy nyakék van és más is hívott már az előbb.

Kétszer ad, aki gyorsan ad.

2018. júl. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Kérdezd meg Pataky Attilát.
2018. júl. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem kell epíteni, nalunk a konyhában például, van több is és olykor repülnek is.
2018. júl. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Építeni csészealjat nem lehet, de ha annyira akarsz egyet csinálni itt egy tipp: Törd le egy csészének az alját, és utána hajítsd el jó messzire.
2018. szept. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kell egy erős könnyűfém váz, egy computer vezérlő és negatív energia közlekedő edény.
2018. nov. 18. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A nyakéket már lekésted te mafla!

A plutónium java is elment már, egy félőrült, aki kockás asztalterítőt borított a fejére, már megvette és állandóan azt kajabálta, hogy habár, vagy nem is, mert akbár, vagy ilyesmit.

Carbonszál még van pár tonna, de a Merci sokat visz az új gyárához és azt sem mondja, merci, csak mindig megkérdezik, hogy tank e, vagy danke, vagy mi a halál.

A tolmácsom nem valami használható, mert a nagy melle miatt vettem fel és mellékállásban az utcasarkon áll mellékesen a nagy mellével, de ez nem okoz zavart, mert akárkivel beszél, mindenkinek elakad a szava és a tekintete mellmagasságban.

Tudom, hogy most arra gondolsz, hogy korán kezdtem a vedelést, de nincs igazad, ez még a tegnapi - hej tulipán, tulipán, Ufót épít az anyám -, de térjünk a tárgyra,

Hány (fujj) komputeres vezérlő tábornok kell ezen a héten?

A sufniban van a rozsdás izé is, ha még meg nem ette, de smirglivel, hm, szóval viszed, vagy nem viszed?

Ez itt a kérdés!

Hoppá

?

2018. nov. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kell egy hatalmas nagy Big Mek is, koszi helo.
2019. júl. 6. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!