Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tudományos teória szerint az...

Tudományos teória szerint az rh negatív vércsoportal rendelkező embereknek földönkívüli felmenöi vannak. Ti hisztek benne? Esetleg ismertek ilyen személyt?

Figyelt kérdés
2018. júl. 7. 23:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

"Tudományos teória szerint"


Ahha..


Elég nagy tudományos teória vagy te kérdező.

2018. júl. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Miért hinnék benne? Ha nincs rá bizonyíték, nem hiszem el.
2018. júl. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
78%
Keresztanyum rh-, anyum viszont rh+ b. Asszem nincs is más rh- a családban. Érdekes teória, de nem hinném, hogy így van, hiszen összevissza örökölhetjük a vércsoportokat, ki tudja milyen felmenőktől.
2018. júl. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
68%
szörnyű vagy Shrek de imádlak xD
2018. júl. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Felszisszent az Ogre a sarokból. ^^
2018. júl. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%

Ha már ez ennyire tudományos akkor remélem azt is alá tudják támasztani, hogy melyik galaxisból-->naprendszerből-->bolygóról jött humanoid, azonos kromoszómaszámmal rendelkező életformák felmenői lehetnek.

Mert, ha a hasamra ütök akkor én is ki tudom jelenteni, hogy a 0-s vércsoportúaknak angyalok voltak a felmenői és az a glória a testükben majd csinálok belőle vallást.


Egyébként ismerek pár földönkívülit, de egyiknek sem rh negatív a vércsoportja.

2018. júl. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Én az vagyok. Még magamnak sem tűnök földönkívülinek, úgy látszik nagyon faca az álcám. :)
2018. júl. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Én is rh- vagyok, te meg le leszel tiltva. Ne buktass le minket! Mi most emberek vagyunk.
2018. júl. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
olyan emberek is vannak, akiknek egyáltalán nincs vércsoportja. A negatív csak annyit jelent, hogy nincs meg az rh faktor az illető vérében. Ez annyira nem is ritka jelenség, egy csomó ember negatív.
2018. júl. 8. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Gondolom, "brit tudósok szerint"...
2018. júl. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!