Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hány rész összesen a dragon...

Volt1xkérdés kérdése:

Hány rész összesen a dragon ball dragon ball z és a barátok közt? Ez több mint a digimon pokémon és cápali és cápeti összes részénél? Ha nem akkor a szippancsok első 3 évada plusszba elég lenne az egyenlítéshez?

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 00:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát a Barátok közt végtelen részű.A Dragon ball-t befejezték.
2010. jún. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jó:D
2010. jún. 18. 01:11
 3/5 anonim ***** válasza:
a DB 153 rész, a DBZ 291...a barátokközt úgytudom több mint 5ezer..a többiről fogalmam sincs×D
2010. júl. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy miért kell összehasonlítani, érdekes. :D A DB-t és a BK-t elmondták. Cápaliékat nem tudom. Digimonból 6 sorozat van, a 6. széria jelenleg fut Japánban. Az addigi sorozatok epizód-mennyiségét tudom. Digimon 01: 54. Digimon 02: 50. Digimonszelídítők aka Digimon Tamers: 51. Digimon Frontier: 50. "Digimon: Data Squad" aka Digimon Savers: 48. A jelenleg futó széria a "Digimon: X-Ros Wars".
2011. febr. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Szippancsokat sem tudom, bocsi. Csak Digimon-szakértő vagyok. :D ^-^
2011. febr. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!