Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Humor

A kérdés
Gimesi Attila nevű felhasználó kérdése:

Humoros, vicces esetek, égések az életből vagy, az iskolából?

Bármi jöhet annyi a lényeg, hogy kellőképp rekeszizomszaggató legyen a válasz!

Keress kérdéseket hasonló témákban: élet, iskola, vicces, humor, történet

2018. júl. 13. 22:09  Privát üzenet  

A válaszok
Egyszer nagyon kellett pisilnem elsős voltam,hóembert építettünk nagy nehezen rá vettem magam,hogy bekéreckedjek mire nyitottam ki a wc ajtót bepisiltem teljesen... overálban voltam xD

A válasz 62%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2018. júl. 13. 23:25 Privát üzenet
Úgy 4 éve koliban voltam és nagyon kellett màr nagywc-znem de hallottam,hogy jön valaki a wc re és bementem a fürdőbe nem bírtam és bele végeztem a szemetesbe..nem sokkal később a felügyelőnk úgy 30 ember előtt elkezdte,hogy 40 éves pàlyafutàsa alatt nem látott még ilyet,hogy valaki a kukába ürített. XD

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2018. júl. 13. 23:30 Privát üzenet
Hány ilyen kérdés lesz még? Ennyire unatkoztok, hogy másoknak kell mesélniük nektek a neten, vagy mi? Ez nem az 1001 éjszaka klub, gyerekek.

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2018. júl. 14. 13:30 Privát üzenet
Wadmalac nevű felhasználó válasza:

Rajtam kívül repült már fejbe valakit galamb?

Szabadság-híd budai hídfőnél, villamos-megállóban, kábé háromszáz szemtanúval?

Még szerencsém, hogy a galambnak nem volt idege ijedtében időben befoschni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2018. júl. 16. 11:32 Privát üzenet
Nálunk negyedik osztályban a tanári szék el volt törve, és ugye lejtett. Az osztály két részre volt osztva: hittanos csoport és informatikás csoport. Szval a hittanos csoport mesélte a másik csoportnak (én akkor pont infóra mentem) hogy a hittantanár nagyba ráhuppant a törött lejtős székre, és becsúszott a tanári asztal alá.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2018. júl. 29. 12:50 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Égő, ciki vagy vicces sztorik? :D
Mi a vicces?
Nickelodeonon vagy Cartoon N-ön régen volt egy rövid, vicces animációs sorozat.3 artistáról szólt. Emlékeim szerint piros tornamezükön A betű volt. Ki tudja a címét? K
Most ballagok általános iskolából. Közeledik a bolondballagás. Egy egyszerű, olcsó és vicces jelmezt szeretnék de nem jut eszembe semmi. Mi legyek?
Tudnátok vicces sztorikat mesélni az iskolából? Pl megszívattatok egy tanárt vagy osztálytársat, meg ilyenek
Vicces történetek iskolából, hallomásból vagy olyanok amik veletek történtek meg?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések a Humor rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!