Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek meg lehetne így...

Szerintetek meg lehetne így oldani Magyarország gazdasági problémáit és megnövelni a bevételeit?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy bevállalhatnánk a migránsbizniszben a bevándorlók becsempészését, mert miért a maffia gazdagodjon?

A bevándorlók teli vannak zsozsóval, adnánk 10% engedményt és kaszálnánk, aztán a kitoloncolásról is tárgyalhatnánk stikában a kormányokkal, ha a hálózat kiépítése megtörténne, akkor a kitoloncolandókat meg kicsempésznénk, jól lehúzva a finnyás nyugati államokat.

Ez így olyan üzlet lenne, ami egymást erősítené és végtelen láncba lenne szervezve, mert ha csökkennek a kitoloncolandók, akkor erősítenénk a másik felét, szóval kinek milyen ötletei vannak, mivel lehetne bővíteni a szolgáltatást?



2018. júl. 28. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Te biztosan józanan írtad ezt ki?Mert ÉN TÁMOGATnám... ha most nem lennék józam
2018. júl. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az most mellékes, hogy mennyire vagyok tintás!

Ide épeszű migráns úgyse jön, nem ide, hanem nyugatra csempésznénk egyből őket.

Megalapítanánk az Állami Migránscsempésző Szervezetet, miért az élelmes Soros bácsi szedje meg magát?

Lehetne rá külön minisztérium, államtitkár és csempészhetnénk őket ki, meg be az idők végezetéig, szerintem bomba üzlet.

Mindenki örülne neki, mert most pang az egész, csak a probléma van vele és senki nem profitál igazán az egészből, de akkor menne minden, mint a karikacsapás és dőlne a dohány.

2018. júl. 29. 01:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell lopni, meg dolgozni kell és akkor nincs gazdasági probléma.
2018. júl. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogyne, mar csak a kormany figyelmét kellene felhívnod, e remek lehetőségre. Hajra...
2018. júl. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!