Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Keresztül lehet sétálni...

Keresztül lehet sétálni Balatonon száraz lábbal?

Figyelt kérdés

Sokan nem hisznek nekem.

Pedig többször is megtettem és látták is.

Akik látták, azok nem néztek hülyének.


Hogy csináltam? :D:D:D:D



2018. júl. 30. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A szántódi réven bóklásztál?
2018. júl. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem speciális alumíniumötvözetű szkafandered és csizmát volt ezzel egybeépítve. Nem is bűvárruha, hanem szkafanda kellett ehhez. Hiszen amikor a Balcsi közepén sétáltál, nem volt kint a fejed a vízből, és fentről egy hajóról nyomták a zokszigént. A speciális alumínium védőruhába a víz egyáltalán nem tudott behatolni, így száraz lábbal keltél át. Én is ott voltam, láttam, mert én vagyok az egyik munkatársa a nemzeti helikopteres mezőgazdasági- és megfigyelőszolgálatnak, és éppen arra jártunk, amikor sétáltál a Balaton alján. Fényképet is akartam készíteni róla, de sajnos elejtettem a telefonomat (ZXS Galaxy 10.819.1102-es) és a Balatonba esett. Azóta nem találta meg senki. De nem romlott el teljesen. A kamera be volt kapcsolva, mivel éppen fényképezni próbáltam, és élő adásban közvetítette az otthoni számítógépre, ami történt vele. Sajnos a víz alatt már nagyon sötét volt, de egy angolna nyelhette le a telefont, legalábbis hal bélrendszere leginkább az angolnáéhoz áll közel, már ami abban a sötét fénytelen közvetítésen látszott belőle.
2018. júl. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A megoldásotok nagyon "messze" van az igazságtól. :D
2018. júl. 30. 22:31
 4/7 anonim ***** válasza:

1.Tipp: amikor be van fagyva

2.Tipp: van egy saját meghajtású Jet Packod amit Soros finanszírozott neked

3.Tipp: te vagy jézus

4.Tipp: fly hekk?

2018. júl. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amikor be van fagyva, miert ne lehetne?
2018. júl. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
49%
Van egy Balaton nevű falu valahol Eger után...
2018. júl. 31. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koplárovics Béci!

Telitalálat! :D

2018. júl. 31. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!