Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Állandó szellentés ellen...

Állandó szellentés ellen kérném a tanácsotokat?

Figyelt kérdés
Kicsit hülyén tettem fel a kérdést elnézést..arra gondolok konkrétan, hogy tudna-e valaki valami gázlekötőt vagy vmi gyógyszert ajánlani vagy bármilyen tanácsot adni ezzel kapcsolatban.Ugyanis állanódan szellentéssel küszködök, és szerintem az átlagnál többet szellentek..és mindig úgy érzem hogy kell ami már elég zavaró!Előre is köszönöm a válaszokat!
2018. aug. 1. 01:03
 1/5 anonim ***** válasza:
igen, a kezelőorvosod biztos tudna ajánlani valamit.
2018. aug. 1. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Mit sírsz, legalább nem kell ventilátorra költeni, csak annyi a probléma vele, hogy éjjel szaladgálhatsz a takaró után.
2018. aug. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ra se bssz! Olykor kinos lehet, de ez legyen a legnagyobb baj.
2018. aug. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Wadmalac ***** válasza:

Kombináld az alábbi kettőt:

[link]

[link]


Naponta párszor biztonságos helyen azért ereszd le a felesleget, különben baj lehet.

Esetleg levered a pályájáról az ISS-t.

2018. aug. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nyudodtan kieresztheted. Nekem ilyen régi fajta ágyam van amiben oldalt hosszú rugók vannak, akkorákat szoktam rotyogtatni, hogy rendesen megpendül az ágyrugó is. Még néha az is hallatszik ahogy összeütődnek.
2018. aug. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!