Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintem pettyesszárnyú...

Szerintem pettyesszárnyú muslicává fogok válni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap nagy nyugalomba ülök a toalettán, és egyszer csak fölém röpül egy csodás muslica! Amint gyönyörködtem benne, egyszer csak bele röpült a számba, oszt most nem tudom mit csináljak! Érzem, ahogy még mozog bennem, és szerintem bennem fog fialni. Hogy menthetném ki úgy, hogy túlélje, és ne fialjon belém?

#WC #Pettyesszárnyú muslica #toaletta #közönséges herelégy
2018. aug. 2. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:

És most mi a problémád? Csíkos szeretnél lenni inkább, vagy mi?

Örűlj neki, hogy nem egy csodás fekete özvegyet nyeltél le mondjuk, mert az nemcsak megfialt volna, de még fel is zabált volna belülről, ha megtetszettél neki.

2018. aug. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyébként ha meg szeretnéd menteni, akkor vegyél a gyógyszertárba Renti anticicadumát, vagy mit, mert az közömbösíti a gyomorsavadat, ami valószínűleg a legnagyobb veszélyt jelentheti most a várandós muslicádra, aztán menyj el a sebészetre és kérd, hogy nyissák fel a gyomrodat, hogy ki lehessen venni a jószágot.
2018. aug. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, majd "kirágja" magát belőled...
2018. aug. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Wadmalac ***** válasza:
2018. aug. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!