Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit kell tennem ahhoz, hogy...

Mit kell tennem ahhoz, hogy összeházasodjak egy országgal?

Figyelt kérdés

Valahol olvastam, hogy egy nő hozzáment az Eiffel-toronyhoz. Én hogyan házasodhatnék össze egy országgal, pontosabban Észak-Olaszországgal?

Nagyon fontos lenne.


(#kappa, de azért kíváncsi vagyok a válaszokra :D)



2018. aug. 2. 23:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Legyél befolyásos ember.
2018. aug. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%
Észak-Olaszország Dél-Olaszország nélkül nem akar veled semmit. Először ezt kell tudomásul venned és elfogadnod.
2018. aug. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
95%
Észak-Olaszország nem egy ország. Inkább Oroszországgal házasodj!
2018. aug. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy Oroszországnak már ott van Kína :C

Persze, hogy Észak-Olaszország nem ország... De (ezt hogy magyarázzam el XD) ő teljesen más, mint a bátyja (Dél-Olaszország), ezért szedtem külön őket.

Persze, nem mondom, hogy Dél-Olaszország se lenne jó... Csak neki meg ott van Spanyolország :D

2018. aug. 3. 00:23
 5/25 anonim válasza:
100%
Szeretném tudni mit szedtek, és honnan lehet beszerezni!
2018. aug. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
100%
#OMFG Mára elég volt az internetből igaz még csak 1:50 van😂
2018. aug. 3. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Elöször meg kell keresned. Ha megtaláltad, el kell érned, hogy belédszeressen (tipp: legyen nálad pastaaa). Utánna már minden megy magátol. Sok sikert :3 XD
2018. aug. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
55%
Észak-Olaszországnak viszont már ott van Dél-Franciaország, sajnálom. :(
2018. aug. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
85%
:))))))) ez igen, álljatok le a fűvel, de legalább kacagtam egyet :)))
2018. aug. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
100%
Először is, el kell menned Oroszország Szibériai felébe ahol be kell szerezned egy különleges virágot, ami kecskeviagrát tartalmaz. Majd gyalog el kell jutnod Szibériából a Mátrába, ahol meg kell keresned a piros kecskét. Meg kell etetned vele a virágot, majd ha már szelíd, meg kell nyalogatnod a tökeit, és a kecske téged egy külön állammá fog tenni. És mivel hogy túl kicsi állam leszel, ha Észak-Olaszországba mész, egyesülnötök kell, és boldog házasságban élhettek. Remélem segíthettem :)
2018. aug. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!