Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szakadt nadrágba voltam...

Szakadt nadrágba voltam egésznap és észresevettem, valakivel hasonló esett? :D

Figyelt kérdés
Tudom elég viccesen hangzik de elég kínos hogy kb minden ember aki elment melletem látta hogy egy kráter nagyságú szakadás van a nadrágomon ami ülés közbe elég gázos mert kb az egész boxerem kivolt,de lehet hogy még másik.Otthon vettem csak észre hogy elvan szakadva már csak azt remélem hogy nem fényképezte le valaki :D

#nadrág #szakadás.kínos
2018. aug. 12. 12:54
 1/8 A kérdező kommentje:
de lehet hogy még másis*
2018. aug. 12. 12:57
 2/8 anonim ***** válasza:
Köszönjük az élménybeszámolót!
2018. aug. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nincsmit! ;)
2018. aug. 12. 13:08
 4/8 anonim ***** válasza:
ilyen bohókás ez a nyár
2018. aug. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Oh, látnak az emberek ilyet nap, mint nap, ne is törődj vele, előfordul.

Nekem múltkor a metrószél vitte fel a szoknyám, amit elfelejtettem lefogni, így páran megtekinthették a feketebugyis fenekem. :)

2018. aug. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyszer részegen átmásztam egy tüskés kerítésen és fennakadtam. Egy darabig lógtam ott, majd elszakadt a gatyám és leestem. Aztán nem sokkal később megint felvettem azt a gatyát és mikor egy szórakozóhelyen a pultnál álltam és megakartam vakarni a seggemet a farzseben keresztül, akkor tűnt fel, hogy van ott egy tenyér nagyságú szakadás. Szóval igen, volt már ilyen...
2018. aug. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ronda vagyok. Egyetlen nap volt, amikor a buszosbá megnézte a melleimet. Megnézték az utasok. Boltban még a nők is felvont szemöldökkel meredtek a trikómra. Világítottam az örömtől, hogy igazi nő vagyok, akinek világszám a didkója.

Otthon közölték velem, hogy jó lenne, ha kimosnám a kávéfoltot a trikómból, mert olyan, mintha eresztene a mellem. Peace.

2018. aug. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kifordított fekete pólóban mászkáltam nemrég az utcán (a címkéket nem szoktam kivágni, ott virítottak szép fehéren nyak és deréktájékon...). Elég sokmindent kellett intéznem aznap, szóval sok emberrel találkoztam...
2018. aug. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!