Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért büntetek meg ha nem...

Miért büntetek meg ha nem használom az indexet?

Figyelt kérdés
Ma kanyarodtam ki a BMW-mel, illetve le előztem egy Toyotát majd utánam jött egy civil rendőr autó villogva. Miért nincs rajta, hogy rendőrség? Mikor rendőr autót látok akkor mindig használom az indexet, ezért nem találom jogosnak a civil rendőr autókat!

2018. aug. 15. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Ezek a civilek köcsögök.
2018. aug. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
54%
Napi béna provokatív kérdés, jelentve.
2018. aug. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ki fizeted helyettem a bírságot tisztelt JELENTŐ??
2018. aug. 15. 22:40
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez komoly kérdés!!!!!!!!!
2018. aug. 15. 22:40
 5/11 A kérdező kommentje:
JELENTŐK!!!!! Végett nem lehet nyugodtam megkérdezni másoktól, (AMIT MÁSOKTÓL NEM MERTÉL... ITT MEGKÉRDEZHETED!) ezért kérdeztem itt.
2018. aug. 15. 22:43
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó, akkor most úgy teszek, mintha komolyan venném a kérdést. A közlekedési szabályok nem azért vannak, hogy csak akkor tartsd be, ha rendőrt látsz.
2018. aug. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Lopni csak akkor nem szabad, ha látja a biztonsági kamera?

Tán még ölni is csak akkor tilos, ha lebukik vele az ember?

Nem, ha szabályt szegsz, simán megbüntethetnek, még akkor is, ha ez téged esetleg váratlanul ér.


Az index arra való, hogy a többi közlekedőnek ne kelljen találgatnia, hogy te most azért lassítasz, mert nézelődsz, vagy azért lassítasz, mert kanyarodni fogsz. Hogyha gyalogosként azt látom, hogy a keresztutcából közeledik egy autó, de nem indexel, akkor lelépek a járdáról, átmegyek az úttesten. És mi van, ha az az autó épp arra kanyarodik, csak derogál neki indexelni, mert épp nincs rendőr a közelben? Nekem csak akkor van szükségem erre az információra, hogy biztonságosan átmehetek, ha épp van ott rendőr?


Ráadásul az előzésnél ez kifejezetten veszélyes. Mielőtt előzni kezdek, hátranézek. Ha nem előz mögöttem senki, és nem is indexel, hogy előzni akar, akkor enyém a pálya, indexelek és megkezdem az előzést. Hát ilyenkor úgy össze lehet csattanni, ha a másik csak úgy kivágódik indexelés nélkül...


Ha meg egy BMW-t ki tudtál fizetni, akkor a bírság miatt ne nyekeregj. A tetteinknek következményei vannak, szokj hozzá, nőj fel.

2018. aug. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy bmwt ki tudsz fizetni és a fenttartását is, minek baszakodsz ezen?

Mellesleg meg miért olyan nehéz használni azt a szegény index kart? Nehogy a végén más is tudja merre mész? Idióta

2018. aug. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Azért van az index, hogy tudd jelezni a szándékodat, a többi forgalomban részt vevő személynek, ezzel elkerüld a baleseteket. A civil rendőr pedig jól tette, hogy megbüntetett, teljesen jogos volt.
2018. aug. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Biztos ez is az a fajta okosgyerek, akinek minek jogsi, a vérében van a vezetés. Remélem legalább más nem fog sérülni, amikor megdöglesz az okos fejed miatt Pistike. Fogadjunk valami 15 éves félmillió kilométert futott roncsot sikerült beszerezni, aztán azzal vagánykodsz, ha sikerül kétezerért tankolni bele 😂
2018. aug. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!