Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ti randiztatok már kentaúrral?...

Tiszra kérdése:

Ti randiztatok már kentaúrral? Holnap megyünk vacsorázni és nem tudom hogy hova menjünk, mit szeret enni. Van valakinek tapasztalata? Van kentaúrbarát étterem Budapesten?

Figyelt kérdés

2018. aug. 26. 23:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Arra figyelj oda, hogy olyan étterembe ne vidd, ahol lókolbász van az étlapon. Budapesten úgy tudom szívesen látnak kentaurokat a Vegan Love-ban, a Gellért térnél.
2018. aug. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%

nem világos,hogy most a vékony derekú de hatalmas zsírse-ggű nőtípusra gondolsz,vagy a mitológiai lényre?

előbbi esetben cukrászdába vidd.

2018. aug. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Micsoda? Csak én nem értem?
2018. aug. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem készülj neki egy kis zabbal, kérd meg a pincért hozzol neki valami vedret amibe beleöntheted.
2018. aug. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
A kentaurok is fogyasztanak emberi táplálékot, sőt, maguk is elkészítik. Viszont mivel vadon élő teremtések, olykor simán letepernek őzikéket, teheneket, vaddisznókat, mert szeretik a nyers vadhúst, de a háztáji jószágokat is megkörnyékezik. Sok bort vedelnek, meg fröccsöt és nagy nőcsábászok, amikor felöntenek a garatra. Sokat bölcselkednek, viszont agresszív típusúak, hamar fel lehet őket bosszantani, főleg amikor részegek.
2018. aug. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
asszem' rövid u
2018. aug. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6-os neked nagyon igazad van!
2018. aug. 26. 23:52
 8/10 anonim ***** válasza:
Én még csak kentahölggyel. A kentaurak nem vonzanak.
2018. aug. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
Kenta úrral? A Laci, mint "úr"???
2018. aug. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
52%
#4: Nem biztos, hogy szereti a beöntést.:/
2018. aug. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!