Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Micsináljak, már nem szeret?

Micsináljak, már nem szeret?

Figyelt kérdés

Minden nap írt üzenetet a pasim 4 szivecskével, de aztán elmaradtak a szivecskék, és most már csak néhanapján ír. Én ezt már nem bírom tovább, úgy érzem egy mérgező kapcsolatban ragadtam, ahonnan nem bírok kilépni, mert az önbecsülésem fokozatosan le lett rombolva.

Szerintetek szakítcsak?



2018. szept. 2. 14:05
 1/7 anonim válasza:
100%
És ha szimplán csak sok a dolga és azért nem ír?!?! A szivecske írása pedig nem kötelező csak plusz kedvesség...ilyen miatt akarsz vele szakítani? Mert nem tett szíveket?? Jézus gyere le....
2018. szept. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Radics Peti kérlek segíts
2018. szept. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
#2 én is erre gondoltam xd
2018. szept. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 DollarDog válasza:
Gondolkodásod alapján szakíts vele. Nem gondolom hogy érett lennél egy kapcsolathoz, ha neked az emojik ennyire mérvadók a kapcsolatodban!
2018. szept. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Na, oda került a kérdés, ahová való :D
2018. szept. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Igen...vicc kategóriába :D


Ha komolyan kérdezted kérdező akkor valószínű,hogy még fiatal vagy.

Ne vedd komolyan azt a fiút,aki csak néhanapján ír.Azért érzed hogy nincs rendben valami,mert tényleg nincs rendben.

Akkor meg kár a gőzért!


Nem kell szakítani,hisz ha néhanapján ír nem vagytok "együtt" .Foglalkozz mással,ne keresd,ha keres hagyd,ne válaszolj, a közöny a legjobb .:)

2018. szept. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha szereted a pasit, akkor gyorsan szakíts vele. Csak jót teszel neki. Még találhat normális nőt.
2018. szept. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!