Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Egy tevének mennyi homok kell...

Egy tevének mennyi homok kell ha van egy 2300m2-es területem?

Figyelt kérdés
Szeretnék otthon tevét tartani de nem tudom mennyi homokot vegyek neki illetve elég-e neki a 2300m2-es telek?!

2018. szept. 22. 03:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy felkészülve a tevetartásra ha ezt kérdezed. Ha nem érted miért, akkor egy rávezető segítség: a teve leginkább füvet eszik.
2018. szept. 22. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
2018. szept. 22. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy tevének elêg egy 3*3 méteres homokozó.
2018. szept. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy legelőn kell tartani, mint a többi legelő állatot.
2018. szept. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Édes istenem, pedig már vége a nyári szünetnek...


Homok? Te mégis miről beszélsz? Legelőn kell tartani, jó minőségű dús fűvel, hogy egész nap tudjon legelni.

2018. szept. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne hallgass rájuk!

Eddig tevét csak sivatagban láttam, jó sok homok között, nyilván nélküle nem is tud létezni.

Legelőször egy beduinra kell szert tenned, de ez manapság nem feltétlenül problémás, úgy hallottam, sok van a németországi Aldikban, akkor talán nálunk sem problémás, mert Aldi az éppenséggel itt is van.

Na szóval ha beduinod már van, mégpedig burnusznak nevezett lepedős ruhában, akkor már csak kígyóra kell szert tenned, mert ahol van teve, ott a kígyóbűvölő sem lehet messze, ez olyan tuti, mint hogy nem zörög a haraszt, ha kapál a paraszt.

Ha már megkapáltad a homokot, akkor át is kell szitálni, egyesek szerint ami a szitában marad, az a teve, de nem feltétlenül van ez így, hiszen valami ilyesmit oroszlánnal is hallottam, mégpedig sivatagi oroszlánról volt szó, ez egészen biztos.

Talán az is jó, mert minek neked pont teve, hiszen ismert a mondás, ha ló nincs szamár is jó, gondolom teve esetén érvényes az oroszlán, vagy a kígyó, mert ha oroszlán nincs, akkor nyilván az is képbe jöhet.

Ha kígyó sincs, akkor helyette nem tudom így kapásból, mi lenne helyette a jó, szerintem rétes lehet, mert ugye tekeredik a rétes, kígyó akar lenni, de ha kevésnek találod eleve a homokot, akkor ültess csalánt, mert abba legalább nem üt a ménkű.

Örülök, hogy segíthettem.

:)

2018. szept. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#3

Igen.

Az az elkerített rész a sivatagban, az a homokozó.

2018. szept. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!