Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ez megcsalásnak számít?

Ez megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

Megcsalom azzal a pasimat, ha beleszerettem ebbe a jóképű férfiba és állandóan csak rá gondolok? Minden éjjel róla álmodok.


[link]


18/l



2018. okt. 2. 19:38
 1/4 anonim válasza:
53%
Milyen unalmas életed lehet, ha ennyire unatkozol..
2018. okt. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%

Egyáltalán nem.

A kép ugyanis engem ábrázol, nem tudom hogyan jutottál hozzá.

Három éves koromban történt, amikor ballagtam a kiscsoportban és a spagettis spenótot megszokott rendeltetési helyere tettem, az látszik a fejemről lógva év a búcsúlakomán felszolgált tejszínes sütemények nyomai az arcomon.

Ha tudtam volna, hogy mindig csak rám gondolsz, hogy álmaidban is szerepelek, akkor már régen meghívtalak volna az Elm utcába, ahol lakom, itt nem csupán álmodozásra kerülhetne sor, és a 18 év korhatár is rendben, mert mégiscsak figyelembe kell venni a korhatárokat is.

Hozhatod a pasit is, semmi gáz.

Megesszük azt is.

2018. okt. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Még nem de ha gondolod találkozz vele úgyis Budapestre fog látogatni nov. 14-én és szerintem minden vágya hogy veled találkozzon.

Ebből még egy hosszú kapcsolatot is kiépíthetsz vele a felesége mellett. :D

2018. okt. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó. 😍 Minden vágyam az, hogy a szeretője lehessek. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
2018. okt. 5. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!