Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Humor

A kérdés

Ha angolul vicces dolgozat-idézeteket kívánok nézni, mire érdemes rákeresni? Ilyen aranyköpések, beszólások, elírások, elszólások, értelmetlen válaszok, gyerekszáj.

A magyarból a legtöbbet, vagy lehet, hogy mind láttam, ami itt terjeng a neten; és gondoltam néznék még pár újat is. Talán tavaly, vagy tavalyelőtt derítettem fel azt hiszem, minden magyar ilyen oldit; még megnézem majd, hogy hátha vannak újak is; de angolból még pl több van valszeg, amit nem láttam, tehát nagyobb eséllyel lehetnek még olyanok a neten angolul, amikkel még nem találkoztam.

:)

Előre is köszönet!:)

Keress kérdéseket hasonló témákban: idézet, aranyköpés, gyerekszáj, mottó, anekdota, diák, iskola, humor, vicces, vicc

2018. okt. 4. 21:57  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Már találtam:D funny test answers-erre pl jó rákeresni:)

# 1/4Időpont 2018. okt. 6. 13:43 Privát üzenet
Ha tudsz annyira angolul, hogy értsd a vicces válaszokat, akkor az sem okozhat problémát, hogy angolul megkeresd őket :D a test, funny, answer, kid, kids szavakra biztos sok mindent kidob a Google.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2018. okt. 7. 18:43 Privát üzenet
jokes

A válaszíró 40%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2018. okt. 17. 13:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm,mentek a zöldek!:)

# 4/4Időpont 2018. okt. 17. 14:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Valaki tud jó dolgozat válaszokat gyerekektől?
Volt már olyan veletek h dolgozatkor nem tudtatok valamit és inkább valami hülyeséget írtatok be?
Hogyan kell csavarozni?
Holnap dolgozat. Most mit tegyek?
Mikor volt az '56-os forradalom?
Milyen univerzális választ írjak a dolgozatomra?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések a Humor rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!