Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek ez sikerülhet, mi...

Szerintetek ez sikerülhet, mi lehet a következménye, ha lebukunk?

Figyelt kérdés

Van egy csaj osztálytársam, akivel más szakra járunk, ezért kb a tárgyaink fele nem közös.

Mivel ő nagy matekos, én viszont inkább a bioszt kedvelem, gyakran viccelődünk azzal, hogy cserélhetnénk órát.

Külsőre viszonylag hasonlítunk:mindketten sötét, rövid hajúak, széles vállúak, viszonylag alacsonyak vagyunk, és néhány bőrhibánk is megegyezik.

Úgy tervezzük, ruhát cserélünk, ő kiegyenesíti, és elválassza, én pedig begöndörítem és eltüntetem a választékot a hajamból.


Ha van, aki csinált ilyet, mi lett utána?

16/l



2018. okt. 8. 18:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mivel csak középfokú oktatásról van szó, az óráról való igazolatlan távollét értelemszerűen hiányzásnak lesz elkönyvelve. Ha katalógus/névsorhoz kötött és más nevében írod alá, vagy vizsgán más személynek kiadva magad jelennél meg, annak már büntetőjogi következménye lenne (azon felül hogy az intézményből is eltanácsolnak).
2018. okt. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És, ha ezt április 1.-jén csináljuk meg?
2018. okt. 8. 18:17
 3/11 anonim ***** válasza:
5 év közügyektől való eltiltás.
2018. okt. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy szinte azonnal lebuknátok. Attól, hogy a hajatok színe egyforma, meg van hasonló bőrhibátok, nem vagytok ikrek, és kívülálló rögtön észreveszi a cserét. Elég bolond ötlet, de ha megcsináljátok, vállaljátok a következményeit.
2018. okt. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igazából tudom, meg tudjuk, hogy hülyeség.😅

Majd meglátjuk lesz e bennünk annyi kurázsi 😁

2018. okt. 8. 18:28
 6/11 anonim ***** válasza:

Te beteg vagy.

Hogy lehet valakinek ekkora fatális baromság vicc?

2018. okt. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs 😶😶
2018. okt. 8. 18:43
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor te egy jó nagy hülye pi_csa vagy.
2018. okt. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a hatalmas adag kedvességed 😄😄😄❤️💕
2018. okt. 9. 15:56
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk általánosban két egypetéjű iker csaj (más osztályba jártak) helyet cserélt egy napra, a tanárok közül egy se vette észre. Amúgy mindenki értékelte a viccet és egy cikk is bekerült az iskolaújságba erről. :)
2018. okt. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!