Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mások is találkoztak már...

Mások is találkoztak már hasonló lénnyel?

Figyelt kérdés

A történet úgy kezdödik hogy pár hete az a város körüli erdőben sétálgattam mikor hirtelen nagy fekete tócsákra bukkantam. Mint jobban megnéztem valami kátrányos anyag volt körülötte pedig nagy karmos lábnyomok voltak. Hirtelen pedig megláttam egy nagy fekete lényt valami csontos medveszerüség volt a bordái kilogtak a testéböl és a felső koponyáján nem volt bör ám vérvörös volt a szeme és négy darab szarva volt. Folyamatosan csöpögött belöle ez a kátrány majdnem azt hittem végem csak akkor megjelent egy lóú és a kátránymedve már nem rám figyelt hanem a lóú-ra addig meg gyorsan meglógtam.


Hát így találkoztam ezzel az izével (azóta csak kátrány medvének vagy ursulus kátrányusnak hívom)


Kiváncsi vagyok hogy mások is találkoztak-e már hasonlóval? És ha igen hogyan lehet megfékezni és milyen kapcsolatban állnak a Lóukkal?



2018. okt. 16. 07:00
 1/5 anonim válasza:
70%
Azt hiszem én is láttam.
2018. okt. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak egy csöves volt a közeli hajléktalanszállóról...
2018. okt. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az eléggé kátrányos helyzetű élőlény volt. Segítségre szorul...
2018. okt. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én voltam. Hosszú történet...

Bocs, ha megijesztettelek.

2018. okt. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen
2021. márc. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!