Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan lehet Kunhalmi Ágnesből...

Hogyan lehet Kunhalmi Ágnesből istennő?

Figyelt kérdés
2018. okt. 23. 02:20
 1/7 anonim ***** válasza:
5 tiszta szívű sayagin átadja neki a lelkét és az erejét. Bár nem hiszem hogy Kunhalmi Ágnes csillagharcosnak született.
2018. okt. 23. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vénusz papnője lehetne, annak kötelessége volt lefeküdni a hívekkel és cserébe mindenki azt adott, amit akart, vagy megérdemelt.

Ezt hívták kultikus prostitúciónak, lehetne más értelmet adni a politikainak is, mert tényleg lefekhetne a szavazóinak, nem csak átvitt értelemben.

Mit mondjak, lehet, hogy 'kutyába'venném...

2018. okt. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
már most is az
2018. okt. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ki kell nyomtatnod 672x a képét színes, A3-ban, és egyesével rá kell verned. Így biztosan a maszturbálás istennőjévé válik.
2018. okt. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Először jutott ki idén nyáron a strandra Kunhalmi Ágnes, pancsolt, napozott, olvasott és fagyizott" (forrás: BorsOnline)


No comment...

2018. okt. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 tambi3 ***** válasza:

Néhány év(ezred)e a férfi bement a bozótba, agyonütötte, majd hazavonszolta a mamutot, pattintott egy követ, feldarabolta, a többi pedig, a gyerekekkel együtt az asszony dolga. A génjeink nem változtak, csak a társadalmaink.


Mivel helytállnak, minden nő egy igazi istennő (már ha nem kell "bolti" hamburgeren, vagy egyéb tápos francon élni...)


Mi férfiak igazi hősök vagyunk! Szép Heléna óta verekszünk a NŐért. Elmegyünk a csatába, megmásszuk a NAGY HEGYET (hogy ezt miért is?), rálépünk a Holdra, felfedezzük Amerikát. A nő pedig ott áll a mólón, mellette a 2-3-4-5 gyerek, akiket majd etetni, gondozni kell, míg a férfi odavan. Ki hát a nagyobb hős?



Hímsoviniszta vagyok. Szerintem alanyi jogon minden nőnek jár havi 1000 EURO (nak megfelelő Forint), cserébe nem dolgozhat munkahelyen, köteles a családi tűzhely melegét őrizni, önmagát szépíteni, stb., stb... Lenne dolga épp elég.


Nagyon is igaza van (a szerintem vonzó) Kunhalmi Ágnesnek, "nekem két cicim van, és nő vagyok, ezért kevesebb a bérem". Bizony kedves Ágnes, a magyarázat ilyen egyszerű, a társadalom (bármelyik jelenlegi) már csak ilyen.


Választójog, meg politika? Frászkarikát! Amilyen okos és talpraesett, biztos vagyok benne, hogy kitűnő rántott csirkét tud készíteni. Maradjunk ennél..., és máris istennő lesz.


Egyébként ha már így van, akkor inkább Kunhalmi Ágnes őrizze meg a magánnyugdíjpénztárba befizetett pénzem biztonságát, mint Selmeczi Gabriella, ahogy annak idején ígérte...


Istennők így vagy úgy, ha együtt kelnénk át a Szaharán, nem szeretném, ha náluk lenne a kulacs...

2018. okt. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy, ha valaki elkezdi isteníteni!
2018. okt. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!