Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi a véleményetek a lulubikról?

Mi a véleményetek a lulubikról?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon szimpatikusak, a nevük alapján hatalmas cuki rózsaszín teremtéseknek képzelem őket, nagy szexuális fantáziával. Igazam van?!
2018. nov. 7. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem helyén való ahogy kinéznek megbotránkoztatóak igy kiállni az emberek elé micsoda világot élünk föleg a középső abba zöld rémisztő ruhában
2018. dec. 4. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem meg akikre te gondolsz a zöld ruhában, azok az aratópandák, nem a lulubik. Nem kell azoktól se megijedni mondjuk.Lulubumból sok értékes kulturális vívmány került az ócean fenekére, de ez más téma.
2018. dec. 8. 22:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Te az aratópandák nem járnak zöldbe!!!alulubik meg igen de ők a feróziakkal trugymálkolódnak tudtad? Na ugye a brügyeliek a lulubiaknak rokona ezért bagyulódnak a trenyókkal igy a lulubiknak nagy szerepük nincs a kajakoló brenyóval mert bunyállódik afrakkendli no érted?
2018. dec. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom hallottátok-e,a Plútó mögött felfedezték A BOLYGÓT! Kicsi, rózsaszín. Új-lulubum?!?
2018. dec. 18. 21:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!