Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit csináljak hogy ne érezzem...

Mit csináljak hogy ne érezzem magam gázul? Fingottam matekon.

Figyelt kérdés

Egész nap fáj a hasam, matekon már nagyon.. próbáltam visszatartani aztán pont amikor csend volt a teremben fingottam egy rohadt nagyot, mert nem sikerült visszatartani. Padtársam rögtön rámnézett.. hirtelen azt mondtam hogy a cipőm volt ahogy kinyújtottam a lábam, de tuti nem hitte el:C

Utána meg egésznap égett a pofam.. és még mindig ilyen gázul érzem magam..

Olyan szar.. mintha lelkiismeretfurdalásom lenne, csak rosszabb.. Tényleg érezhetnem ilyen rosszul magam egy puki miatt?


16,L



2018. nov. 14. 19:14
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
(Azért a humor kategóriába írtam, mert ez sokak számára vicces lehet:( )
2018. nov. 14. 19:35
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, anno velem, és néhány osztálytársammal is megtörtént, csak maga a puki volt szó szerint gáz, de a többiekkel együtt mi magunk is csak röhögtünk rajta! :D ;) Ráadásul velem még az is előfordult kétszer is, hogy amint meg akartam szólalni, véletlenül böfögés lett belőle, ugyanaz a vicces szitu volt! :D
2018. nov. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
8%
A lányok fingnak? Ez nekem új...
2018. nov. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Fingd ki magadból a fájdalmakat.
2018. nov. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki hogy nem befostál, velem az is megesett mikor általánosba jártam... xD
2018. nov. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%

A matektól nem kell fosni, meg kell tanulni, oszt annyi.

Láányok?

Hm!

2018. nov. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Fingottál?

Na és?

Szard le!

2018. nov. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Utálok mindent válasza:
89%
Én fiú vagyok és mi kb pont leszarjuk kivel mitörtént kb 2 nap után nemmellesleg nálunk él az a teória miszerint a lányok nem finganak szóval......
2018. nov. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
77%

A faszt nem fingnak. De amúgy ez természetes dolog. Nem kell foglalkozni vele. A kloáka nyílás is azért van. De amúgy nálunk suliba volt olyan, hogy a fiúk gúnyt űztek még a székletanyag kiengedéséből is. Volt olyan hogy a tenyerükbe fingtak és a másik orra alá rakták a kezüket. Ugyhogy neked véletlenül kiszivárgott így nincs semmi baj. Engedd el.

És most fingtál először így 16 évesen vagy már volt máskor is?

2018. nov. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
55%
Volt szaga is?
2019. nov. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!