Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Furcsa pirula, ilyet lehet...

Furcsa pirula, ilyet lehet kapni valahol?

Figyelt kérdés
SZÓVAL ma röplabdázás közben lefagytam egy pár percre, mert eszembe jutott, hogy mi lenne ha lenne egy olyan pirula ami férfiakból nőket, és nőkből férfiakat csinál. Mármint azon gondolkoztam, hogy ha pl nő az illető, és beveszi a pirulát átalakul férfivá, mert miért ne. Szóval ejakulál amit valamivel összegyűjt, majd megint bevesz egy pirulát, visszaalakul nővé és megtermékenyítené magát. Ilyen van? Van papírom arról, hogy nem helyi hülye vagyok, de a vérem miért fekete? Miért álmodok lebegő Afrikaiakról, és miért van hogy mivan??? Nem érc magam.

2018. dec. 6. 16:40
 1/4 Wadmalac ***** válasza:
2018. dec. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valaki lője le...
2018. dec. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Wadmalac ***** válasza:

A fekete vér a nagyon alacsony véroxigén-szint jele. Az bizony csúnyán kihat az agyműködésre, mint itt látszik is.


"Miért álmodok lebegő Afrikaiakról"

[link]

2018. dec. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem érc magam...
2018. dec. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!