Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan szőrtelenítsem az orrom?

Hogyan szőrtelenítsem az orrom?

Figyelt kérdés

Régóta szőrös belül, de nem nagyon zavart, mert kívülről nem látszik, viszont nemsokára megyek orrpc-t csináltatni és elég kellemetlen lenne szőrös orral menni!

(nincs orrszőr nyírom se)



2018. dec. 7. 17:54
 1/9 A kérdező kommentje:
bocsánat a kategóriáért, de nem engedi megváltoztatni, nem vagyok komplett hülye XD
2018. dec. 7. 17:57
 2/9 anonim ***** válasza:

Vegyél nyírót.

[link]

Később is jól jön majd.

2018. dec. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gyantával.
2018. dec. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Disznóperzselővel.
2018. dec. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az orrszőr normális!

Akkor néz ki rosszul ha kilóg az orrból. Akkor érdemes vágni, vagy orrszőrnyíróval, vagy egy apró de nem éles végű ollóval. (azért ne legyen éles, hogy ne sértsd fel vele még véletlenül sem az orrod!)

2018. dec. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Orrszőrnyíróval érdemes szőrtelenítened az orrodat. Ha nincs, vásárold meg, ezzel nem vágod meg az orrodat.
2018. dec. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg míg kiesik magától. Egy idő után, ha nem az orrodon veszel levegőt, akkor kipotyog magától.
2018. dec. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de nekem 12 éves koromtól nyírni kell az orrszőrt,mert kilóg. Eleinte nyírtam kisollóval,most már orrszőrnyírót használok.
2018. dec. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Wadmalac ***** válasza:

Kifordít, gyanta, visszafordít, kész.


Ha ez nem tetszik, alternatíva:

[link]

2018. dec. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!