Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Humor

A kérdés

A gyerekem nem akar menni iskolába. Mindig ugat. Mit csináljak?

Cézárnak hívják a császár után,de előtt.

Szereti a kakaóscsigát.

Eddig bevált, de már elcsigázott vagyok.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Feküdjéé, fürödjé le fiam, kakaós csiga

2018. dec. 19. 21:45  Privát üzenet  

A válaszok
Ez most valami alacsony költségvetésű MARVEL-es poén akart lenni, vagy mi a lótúró?

A válasz 33%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2018. dec. 20. 08:14 Privát üzenet
Inkább nem elemezném a lótúrót.Azt amúgyse szereti a gyerek.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2018. dec. 20. 08:28 Privát üzenet
Semmit. Ne idegeskedjé hanem oda.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2018. dec. 20. 20:54 Privát üzenet
Verdd jól el !!de ne a gyereket mert nagy kék monoklival hogyan megy suliba de akkor kit ?na ezt viszont nem tudom de tudtam csak már elfelejtettem de mit is ja de nem innkáb de az sem jó na jó majd megirom levélbe

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2018. dec. 21. 05:32 Privát üzenet
Vidd el kutya iskolába!

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 2018. dec. 21. 07:54 Privát üzenet

Kedves Kutyamama!

A többi kutyus jól tanul? - bár most szünet van, úgyhogy hülye kérdés volt...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 2018. dec. 24. 17:37 Privát üzenet
Akkor ez kutya ??

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 2018. dec. 28. 05:29 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Gyakorló késre vonatkozik (aminek nincs vágó sem szúró éle) a 8 cm-es jogszabály? és ha például pistike be akar vinni egy gyakorló kést az iskolába akkor elvehetik tőle azzal az...
Kinek hogyan sikerült a 2015-ös felvételi, és ehhez képest melyik iskolába akar menni?
A fiam rajzfilmeket akar csinálni (animálni) mien iskolába irassam ha elvégezte a nyolc általánost? Jó tanulo a legjobb jegyei Informatika 5 rajz 4 testnevelés 4 matek 4 irodalom 5 Most 5. es?
Mit csináljak ha az anyám egy olyan iskolába akar küldeni továbbtanulni ahová én nem szeretnék menni. és amit én választottam magamnak azt nem engedi meg?
Megvertem az egyik gyereket iskolába mert nagy volt a pofája. Meg a akar verni a tesója meg egy két haverja nekem is van sok haverom szerintetek ez fenyegetés?
A debreceni Aranybika iskolába van a cukrászoknak szakmunkásképzés azaz 3 éves tanulás? Vagy csak 4 van vagy 4 plusz 2? Mert ezt akarnám tudni, mert a testvérem jövőre menni fog...

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések a Humor rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!