Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek léteznek denevérek?

Szerintetek léteznek denevérek?

Figyelt kérdés
Több ismerősöm is mesélte már hogy látták denevért és én azt mondtam nekik hogy "tényleg? nem igaz " és ők furcsán néztek rám. Az lenne a kérdésem hogy ti hisztek e a denevérekben vagy már láttátok is? Nekem már volt hogy láttam egy repülő valamit ami denevér szerű volt de biztos csak beképzeltem.
2018. dec. 31. 09:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy falu széli üres ingatlanunkba be is ment egy és éhen pusztult. Repülés közben többet is láttam. Macska szájában is láttam kétszer is. A denevér nem kihalt állat.
2018. dec. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Denevérek csak városban léteznek, falun bőregerek vannak.
2018. dec. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Te kevered a denevért a vámpírral? 😊
2018. dec. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Nem léteznek állatok. Te láttál már bocit rohangálni az úton vagy ennél speciálsabb cuccot?

Jó az állatkertben van pár valami (még az is lehet, hogy csak robot), de az néhány pár éven beblül eltűnik.

2018. dec. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A #3-as rátapintott a lényegre!
2018. dec. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ilyen kérdést. Az az álatfaj él még. Menj el egy állatkertbe(pl.a budapestibe) és fogsz látni. Estefelé nyáron az udvarokban is szoktak röpködni. Én már láttam párat.

Ne keverd a kis denevéreket a földöntúli lénnyekkel.

2018. dec. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Láttam, sőt már fotóztam is.
2018. dec. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Naná hogy léteznek :D Mindjárt odamegy egy hozzád és leharapja ám a fejedet! :D
2019. jan. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!