Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha rendezhetnél egy házibulit,...

Ha rendezhetnél egy házibulit, ahova BÁRKIT meghívhatsz (létező, nem létező, élő, és holt karaktereket is) kik lennének azok?

Figyelt kérdés

Csak a példa kedvéért én leírom, kiket válogatnék be egy tíz fős társaságba:


Törpapa

Kaio (szumóbirkózó)

Tunyacsáp

Büdös banya (indul a bakterházból)

Sümeghy Osztkár (szomszédokból)

Son Goku

C-3PO (hogy fordítson :D)

freddyd (RPCJ)

Martin Lawrence

Mikulás


Ezt a 10 embert meghívnám, és csak leülnék panorámából nézni, hogy mi az istent tudnak egymással művelni. Nekem már az elég nagy buli lenne. Tehát, bárkit meg lehet hívni, kíváncsi lennék, mások milyen brigádot állítanának össze?



2018. dec. 31. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Hitler,Szálin,Nagy Sándor,Dzsingisz Kán,kiksorú örömlányok,és szólna a rock zene.
2018. dec. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
10-es doktor, 11-es doktor, Sherlock, John Watson, Sam Winchester, Dean Winchester, Castiel, Micimackó, Arthur C. Clarke, Andy Weir
2018. dec. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igazából nem tudom eldönteni. Annyi ember lenne, akivel poén lenne, akár él az az ember, vagy halott vagy csak kitalált karakter. Politikában mozgolódó emberektől kezdve humoristákon át egészen a viccnek is rossz valóság show szereplőkig bárki jöhetne.
2018. dec. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!