Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Helo, Mulder ügynök vagyok....

Helo, Mulder ügynök vagyok. Van valami UFO-s eset a környéken?

Figyelt kérdés

2019. jan. 3. 01:49
 1/7 anonim válasza:
71%
igen, a zarában kisfejűekre való köpönyeget árult egy texasi kopópina, de végül barackos muffinra elcseréltem három csecsenföldi szamojédot, s így lett gazdája a kellemes ruhaneműnek.
2019. jan. 3. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd Pataky Attilát az EDDA művek énekesét.
2019. jan. 3. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tessék csak. Mulder ügynök 👽👽👽👽👽 gyere rabolj el 😊
2019. jan. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, az UFÓK elraboltak egy 76 év körüli hölgyet és már 2 éve elvitték, és azóta sincs meg. Szeretném ha segítene nekem megtalálni Mulder ügynök úr! :D
2019. jan. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát figyu, Terike néninek kitépték az alsórészét.
2019. jan. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Aliana:(Éliáná)


"Maga az a lény szkafanderben aki a Marson minket keres! Mind az itteniek könyörgünk hogy ne bántsatok.

Elmondom igen létezünk,egy búvóhelyen bujdosunk.ha bántani akarsz ,engem ölj meg! Most előbujok.

Előbujtam,látlak benneteket,MUlder ügynök....."

2019. jan. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk már egy jó ideje valami kaparászik a padláson. Vagy a nyest vagy az űrlények. Ha gondolod nézd meg.
2019. aug. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!