Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Magdi nem tudta meg mondani...

Magdi nem tudta meg mondani hova tettem a távirányítót ezért az lenne kérdésem hogy jós barátaim nem tudják e?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem jósnő Magdit facen de azt mondta fizessek érte és elmondja hol van aztán le butázott ami kicsit azért fájt a lelkemnek de így összességében az lenne a kérdésem, hogy hol lehet a távirányítóm?

#távirányító #Magdi #RadicsPéter
2019. jan. 7. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Jaj te.. meg azota sem talaltad meg? Pedig mar nehany honapja eltunt. Magdi nem megmondta hogy az univerzum nem valaszol mert csunyan beszeltel es nem fizettel? Vegyel egy univerzalis tavkapcsolot es programozd be :D
2019. jan. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ismerek egy népi babonát,amit még megboldogult dédnagyanyám tanitott.Segit emlékezni és megtalálni az eltűnt tárgyakat ha leteszel valahová 2 szál gyufát úgy,hogy az kereszt alakot formáljon és közben arra gondolsz,hogy szeretnéd megtalálni azt a bizonyos tárgyat.Ha mindez igaz, akkor hamarosan rá fogsz bukkanni a távirányitódra. Én magam nem próbáltam. Ha sikerül,ird meg nekünk is. :) Üdv, nem Magdi vok
2019. jan. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2-es te amugy tudod mi alapja van a kerdesnek? :D Radics Peti oldalan nezd meg a videoit. Rajossz :D
2019. jan. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!