Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A fiúk nem érzik magukat...

A fiúk nem érzik magukat kellemetlenül ha virslit szeletelnek mellettük?

Figyelt kérdés
Légyszi komolya válaszokat

2019. jan. 7. 20:00
 1/4 anonim válasza:
Kb,annyira mint a nők ,banán evés közben...
2019. jan. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Timofiev ***** válasza:

Mivel nincs állítmány a leírásodban kitalálom mit akartál írni:

Légyszi komoly válaszokat ne küldjetek!

Bocsi kijavítottam a helyesírási hibádat is remélem nem haragszol meg érte.


Nem.

Sőt répa szeletelés közben sem, vagy uborba szeletelés közben sem érzem magam kellemetlenül. De banánszeletelés vagy turmixolás közben sem érzem magam kellemetlenül. De mondok jobbat. Akkor sem érzem magam kellemetlenül ha nem mellettem csinálják hanem én magam csinálom. És nem mellettem hanem magam előtt. De igazából, ha magam mellett csinálnám se érezném magam kellemetlenül. Talán ha a hátam mögött csinálnám már lehet kellemetlenül érezném magam mert vagy megvágtam magam vagy kitört a karom. De ezt ne értsd úgy hogyha valaki más mögöttem szeletelne uborkát vagy virslit vagy banánt már kellemetlenül érezném magam. Csakis akkor ha ezt nekem kéne csinálnom érezném magam kellemetlenül. Szerettem a matekot suliban de még akkor sem éreztem magam kellemetlenül amikor a hengereket vettük. Képzeld sem a felületének sem a térfogatának számítása közben nem éreztem semmi kellemetlenséget. Amikor a tanár számolta ki akkor se. Sőt amikor dolgozatban számon kérte sem éreztem semmi rosszat. Se előttem se mellettem se mögöttem. Büszke voltam magamra mert amikor magam mögött számítottam se éreztem magam kellemetlenül. Remélem te is értékeled.

Visszakérdezek: te nem érzed magad kellemetlenül, ha tésztát gyúrnak melletted? Vagy ha te gyúrod a tésztát? Vagy ha töltött paprikát csinálnak melletted vagy te csinálsz töltött paprikát nem érzed magad kellemetlenül? Vagy ha lenyalják melletted vagy te lenyalod a joghurtosdoboz fedeléről az oda ragadt joghurtot kellemetlenül érzed magad?

Nem mindenkinek olyan a fantáziája, hogy mindenről falloszra meg egyéb dolgokra asszociál. Ha kellemetlenül érezném magam minden pénisz alakú tárgy közelében ki se mozdulnék otthonról.

2019. jan. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te valami szexmániás kislány vagy? 😃
2019. jan. 8. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Wadmalac ***** válasza:

Nem, mert nem emlékeztet semmire. Én krinolin- és vastagkolbász-szeletelés közben érzem magam kényelmetlenül.

Kell a telószámom?

2019. jan. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!