Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A félelemnek a paraméter a...

A félelemnek a paraméter a mértékegysége?

Figyelt kérdés

2019. jan. 10. 15:48
 1/9 anonim válasza:
Hmm..ez elgondolkodtató🤔 szerintem igen
2019. jan. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Wadmalac ***** válasza:

Na végre egy tűrhető szóvicc. Felüdülés itt a humorrovatban.


Csereajándék.


Mi az ellenállás mértékegysége?

.

.

.

Partizán/négyzetméter

2019. jan. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én ezt úgy ismertem, hogy két székely beszélget a buszon és az egyik nem is székely, hanem paraméter.
2019. jan. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet, de lehet, hogy elem. Mert fél a szám, és elem a mértékegysége. :)
2019. jan. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na jó most nagyon hülyének érzem magam, de nem esik le, hogy miért elem...😅🤔
2019. jan. 13. 19:50
 6/9 A kérdező kommentje:
Jajj megvan semmi...mostmár értem xdd
2019. jan. 13. 19:52
 7/9 anonim ***** válasza:

Csak mert a szám megijedt:) Egyébként volt olyan, hogy általános iskolában még, matek órán, és akkor amikor néztük valami feladatnak a megoldását; és akkor mondjuk volt 100 kiló. És akkor ott írogatta a tanár a táblára, amit diktáltunk, és akkor a végén az ember, aki mondta a megoldást, csak annyit mondott, hogy száz. És akkor kérdezte a tanár, hogy 100 micsoda, kiskutyaugatás?:) Meg amúgy pl a 0,5-nél is mindig mondani kellett, hogyha tized volt az öt, még akkoris, hogy a nullaegészöt nem volt elég, hanem ki kellett mondani, hogy nulla egész öt tized:):)

Amúgy mese/vicc jön, amit nagyon régen hallottam, és vicces:):)

megy a par@szt azt úton (má para, ahogy kezdődik, mi?:P) , tehát megy. Carnia kell, megáll, rajzol egy kört, hová carik? A körbe. Megy tovább, megin carnia kell, rajzol egy háromszöget, hová carik? A háromszögbe. Megin megy tovább, megin carnia kell, megáll , rajzol egy számot, hová carik?:P:P

2019. jan. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Neeee...xddd ez elég beteg vicc
2019. jan. 13. 20:27
 9/9 anonim ***** válasza:
:D :D
2019. jan. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!