Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Én vagyok a fő-fő troll. Mer...

Én vagyok a fő-fő troll. Mer tőlem kérdezni valaki valamit?

Figyelt kérdés
Unatkozom mert nem mer kérdezni tőlem senki semmit,de te bátornak tünsz,hogy itt vagy.Halljuk azt a kérdést és lehet,hogy nem harapom le a fejed. :-D
2019. jan. 15. 14:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor kérlek segíts nekem, mi a helyes válasz a hogy ityeg a fityeg kérdésre? Valahányszor megkaptam ezt valakitől, sose tudtam mit feleljek :D
2019. jan. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Wadmalac ***** válasza:
56%
Oszt te vagyol-é az a kifordított bundakesztyűre emlékeztető békanyálhuszár, aki minden válaszhoz csak piros kézzel tud hozzányúlni?
2019. jan. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ugy ityeg ahogy a nyelveddel ityegteted.
2019. jan. 15. 15:14
 4/19 A kérdező kommentje:
2. Nem,az nem én vagyok.Ha tudsz olvasni akkor bemutatkoztam kis hanyatt lökött záptojás.Én a zöld pacsit is megtalálom nem csak a pirosat.De ha tudom,hogy te vagy az.akkor el sem olvasom a kritikus kritikátlan fogALMAZÁSODAT,EGYSZERÜEN CSAK NYOMKODOM DE SOKSZOR A PIROS PACSIT.nE AGGODJ,MOST NEM NYOMTAM MEG,KIVÉTELT ÉS IS TEHETEK NÉHA.
2019. jan. 15. 15:16
 5/19 anonim ***** válasza:
48%
Ha te vagy a fő-fő troll, az azt jelenti, hogy túl lettél főzve?
2019. jan. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
3. Értelmezés kérdése.A te kivonatodban igen a válasz.De senki nem vár el tőled IQ minuszos értelmet.A hgelyes válasz : - NEM . Bolond lukból bolond szél fúj elve alapján rád hagyom,mert az elmebetegnek a legnagyobb büntetés az , hogy nem mondják meg neki . :-D
2019. jan. 15. 16:14
 7/19 A kérdező kommentje:

1 .- nek,helyre igazitás.

Siettem ezért elkapkodtam a választ.Helyesen így hangzik:

Ha alapjáraton ityegteted a fityeget mondjuk 80-as sebeséggel akkor jól néz ki,de ha felkapcsolsz 200-as nyelvcsapásra azt már én is élvezem.

2019. jan. 15. 16:17
 8/19 anonim ***** válasza:
23%
Bocsesz, de az eddigiek alapján nem igazán mondanálak trollnak. Inkább valami humorérzék nélküli kölyök aki azt hiszi ha értelmetlen dolgokat írkál, az vicces...
2019. jan. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
8. Kostolgatsz?!És már nem vagyok kölök.Benne vagyok a kórban.Ne próbálkozz mert rád uszítom a többi trollt.Írtam már,hogy én vagyok a fő-fő troll?
2019. jan. 15. 19:12
 10/19 anonim ***** válasza:
70%

Én meg a főtt-főtt nyelvtan tanár vagyok.

tűnsz | kóstolgatsz | korban | uszítom

Ez nem az összes hiba, de nem te vagy az egyetlen akinek szüksége van rám. Nincs rád több időm, itt van a jegyed: 1

2019. jan. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!