Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Milyen vicces hibaüzenettel...

Milyen vicces hibaüzenettel találkoztál?

Figyelt kérdés

Én Ubuntu frissítésnél találkoztam az alábbival:


A csomag- és verzióválasztások az apt_preferences(5) használatával adhatók meg.

A biztonsági adatok az apt-secure(8)-ban vannak.


Ez az APT a SzuperTehén Hatalmával rendelkezik.



Tehát a SzuperTehén frissíti az Ubuntumat? :D



#frissítés #Ubuntu #szuper tehén
2019. jan. 23. 10:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi infó órákon szórakoztunk olyan kamu hibaüzenetekkel, hogy 'Valaki szalámit szeletelt a CD olvasóval. El is romlott.' meg 'Valaki rátüsszentett a monitorra, és a számítógép vírusos lett.'
2019. jan. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az oldalt azért akarja megnyitni, mert sodi olyan nagy programzó (sic), hogy még a szűréséről is megfeledkezett. Hát igen, még egy kicsit csiszolni kell... (ez nem annyira vicces, de legalább megtörtént a valóságban, valami vírus okozhatta)


Welcome to our awesome new error 404 page! NOW GET OUT. (a TheTopTens hibaüzenete nem létező oldal megnyitásakor)


Thanks for breaking the internet, you stupid moron! (ez is a TheTopTens-é)


Egyik se vicces, de mindkettő valós, viccesebbel nem találkoztam.


Viszont itt van egy igen érdekes: [link]

2019. jan. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer valamit nagyon izélt a gépem. Bekapcsoltam a gépet, kíírta, hogy asztal betöltése sikertelen. Kikapcsoltam, majd vissza akkor kapott egy kékhalált, majd kiírta, hogy kékhalál közbe hiba lépett fel, majd kifüstölt a gép látványos szikrázás közepette.

Ez még egy nagyon régi gépnél volt, nem tudom, hogy még is mi volt vele akkor, de 2 percre rá zavartalanul működött. Addig próbáltam bekapcsolni, de csak a füstöt hányta kifele, mert csak a ventillátor pörgött be mindig picit, de semmi más.

2019. jan. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer úgy tört meg egy régi billentyűzetem kábele,hogy kiírta a gép bekapcsoláskor hogy hibás eszközt észlelt,ha mégis használni akarom akkor nyomjam meg (a nem működő) billentyűzeten az y-t.
2019. jan. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

"Ez az APT a SzuperTehén Hatalmával rendelkezik."

Ez a Debian csapat poénja, az apt (apt-get) csomagban. Írd be konzolba:

apt-get moo

2019. jan. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég vicces, bár inkább idegesítően gyermeteg...

[link]

2019. jan. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

:D


Mindenkit zöldelltem és fogok is, jöhet a végtelenségig. Bárcsak a minden hibaüzenet végére tennének valami vicces beírást :) Akkor legalább nem ütnénk mérgesen a billentyűzetet, ha gond van, hanem nevetnénk a tönkrement hardver miatti hibaüzeneten is :) Mindenesetre ez a Szuper Tehenes üzenet kezdetnek nem rossz, mindent vitt :D Egész nap ezen röhögtem :D

2019. jan. 23. 16:43
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem annyira vicces, inkább csak érdekes a Linux kernel-pánik üzenete.

[link]

2019. jan. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem sikerült csatlakozni az intrrneghez. El akafja külddni ezt a hibaüzenetet?
2019. jan. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én még a Windowsban találkoztam olyasmivel, hogy a művelet végrehajtásához nincs elég memória, zárjon be néhány ablakot, erre be akarok zárni egy ablakot, de nem tudom, mert ismét ezt írja ki.
2019. jan. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!