Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintem a kollégám egy...

Szerintem a kollégám egy földönkívüli, hogyan buktassam le?

Figyelt kérdés
Persze, tudom, hogy hülyén hangzik, de azért is nagyon gyanús nekem, mert az összes ufós és alien-es filmet látta, mindent tud a témáról és amikor szóba kerülnek ezek a dolgok, mindig csak gyanúsan mosolyog. Szerintetek van esély arra, hogy lebuktassam?

2019. jan. 29. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is mosolygok mikor laikusok előttem beszélgetnek infós témáról, mert jó vagyok belőle. De ettől nem leszek robot.
2019. jan. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sztem simámn lehet, nekme is van több ilyen, de nem is kell lebuktatni őket, tudja róluk mindenki sztem.
2019. jan. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Igy hogy tudsz róla érezd beavatottak magad. Lehet ők fognak segíteni, ha kezdetét veszi az apokalipszis :)
2019. jan. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kérdezd, hogy milyen volt a Szíriuszon?

Add alá a lovat. Nem lebuktatni kell, hanem kiélvezni, amit előad.

2019. jan. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Wadmalac ***** válasza:
Ezen az alapon anyám is gyanús lenne. Állandóan a cukrász recepteket bújja, de szerintem attól még ő nem sütemény.
2019. jan. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

En a minap eldöntöttem, hogy diétázok. Erre mikor fogyókúrás receptet nézzek az oldal kidobta: Elfogadja sütiket?


Tuti becsapós kérdés volt.😏


Ne butasd le. Még elrabol, es kitudja milyen szexuális kísérleteket csinálna veled. 😐

2019. jan. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Wadmalac ***** válasza:

"Erre mikor fogyókúrás receptet nézzek az oldal kidobta: Elfogadja sütiket?


Tuti becsapós kérdés volt.😏"


Made my day. Ebben a fórumban őszintén nem számítottam valami tényleg humorosra.

:D

2019. jan. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!