Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Van valami tippetek, hogy mit...

Van valami tippetek, hogy mit csináljak a cicáimmal?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy az utóbbi időben a szobámban nagyon sok porcicám született, és nem tudom, hogy mi legyen velük. Eddig vigyáztam rájuk, nevelgettem őket, de már túl sokan vannak, nem bírom ezt a terhet. Nem tudjátok, esetleg nincs valami porállatmenhely, ahová be tudnám őket adni?

2019. febr. 19. 02:09
 1/2 anonim ***** válasza:
48%

Ne add menhelyre szegényeket!

A menhelyen könnyen elkaphatnak valami fertőzést, főleg, ha nem oltattad őket. Oltva vannak? Ha nem, akkor akár a félelmetes Felis porszivusz is megtámadhat egy ilyen kicsi, védtelen jószágot! És a porszivusz-ból már lehetetlen őket kiszedni! Meghalnak mind!!! 444 !!!

És azt javaslom, hogy a facebookon lépj be a "porcica és hányásnyom imádók!!!" nevű csopiba! Itt minden megtudhatsz a kis cicusokról!!! Remélem, már most is tudod, hogy legalább 2x3 kilométeres ketrec kell a tartásukhoz, és naponta legalább 15 alkalommal, egyenként 3 órát kell sétáltatni őket !!! Ezért már jobb, ha most veszel egy időgépet, mert különben a séták ideje meghaladná a 24 órát, melynél több, sajna, nincs egy napban.

De remélem, tudod, hogy ha NEM veszel egy 2x3 kilométeres ketrecet, egy időgépet és naponta lazacos bélszínt MINDEN EGYES kis porcicusodnak, akkor egy ROHATTSZEMÉT ÁLLATKÍNZÓ vagy, és a Porcicavédő Kommandó meg fog keresni, és kieresztik a beledet!!!

2019. febr. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én szivesen befogadom őket, megcsinálom belőlük a cica százlábút.
2019. febr. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!