Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hol van az, ami sehol nincs?

Hol van az, ami sehol nincs?

Figyelt kérdés
Ha valami eltűnik, egyszerűen nincs sehol. Az egész lakást felforgattam, átnéztem, mindent kipakoltam és semmi. Bezzeg azt megtalálom, amit pár hete kerestem :D
2019. márc. 17. 16:29
 1/7 anonim válasza:
Ahol nincs, ott ne keresd.
2019. márc. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De honnan tudjam, hogy hol nincs?

Valamelyik filmben hallottam egyszer, hogy "ott keresd, ahol utoljára keresnéd" :))

2019. márc. 17. 16:32
 3/7 anonim válasza:

"De honnan tudjam, hogy hol nincs?"

Empirikus úton (ez fáradságos) vagy deduktív módszerrel kell meggyőződni róla szerintem... :D

2019. márc. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 TappancsMancs ***** válasza:
Jajj, nem találom sehol.
2019. márc. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Természetes, hogy a mindennapokban elfelejtünk ezt-azt, például nem tudjuk, hogy hol a mobilunk, vagy a kulcsunk, de ez még nem a demencia jele. Ha azonban az ilyesmi egyre gyakrabban fordul elő, azt már nem szabad figyelmen kívül hagyni.


Az általad vázolt jelenség ismérvét jól aposztrofáltad, vagyis :D = Demencia.

2019. márc. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ott van, ahol nem kéne, hogy legyen.
2019. márc. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A dolgok néha eltűnnek egy időre és akkor kerülnek vissza, mikor már más nem használja és akkor visszatalál hozzád!
2019. márc. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!