Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vannak köztetek múmiák?

Vannak köztetek múmiák?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem, mert érdekel az ókori Egyiptom, mesélhetnétek róla, milyen volt a halotti szertartás.

2019. márc. 22. 07:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én múmia vagyok. sajnos nem emlékszem a szertartásra, mert akkor már halott voltam.
2019. márc. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A lelked nem nézett vissza a testedre?
2019. márc. 22. 17:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Reggel ötkor az szoktam lenni, amikor felkelek.
2019. márc. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Aki fel van rám iratkozva az az!

By MUMyA kb 80 feliratkozó :)

2019. ápr. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bazinagy after volt, majd az eső elől még félrészegen valamilyen okból bemásztam egy nyitott pinceablakon. Magas sem tudom miért tettem ilyet, de az ablak alatt egy 3m mély gödörbe estem, aminek az alján többé már nem kaptam levegőt. Volt persze pár perc pánikolás, de egész gyorsan megfulladtam.

Ez lassan 3 éve történt, azóta itt vagyok lent.

Az egyiptomi témáról nem sokat tudok, suliban elég hülye voltam. ..nyilván az ablakon bemászás se véletlenül alakult így.

2020. márc. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!