Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Nagyon félek a kérdőjelektől!...

Nagyon félek a kérdőjelektől! Hogy küzdjem le?

Figyelt kérdés

Ennél a kérdésnél is ijedtembe elhajítottam a Felcsúti kisvasút villamosításának tervét, ami egyenesen Orbán Viktor asztalára repült! (Kőtömbre véstem és csak úgy viccből :D ) Erre Viktor királyunk ijedtében elhajította a Felcsúti kisvasút Parlamentig hosszabbításának a megvalósíthatósági tanulmányának másolatát :D Még az engedélyek is megvannak. Lehetséges, hogy Shinkanzen lesz Felcsút és Budapest között még a következő választás előtt?


Na tessék, az előbbi kérdőjel hatására elhajítottam a Stadiont az ország minden utcájába című tervemet, erre már az asztalomra került egy csoda folytán az adásvételi a Felcsúti Stadionról :D Az enyém lett :D


Gyurcsány Ferenc csönget az ajtón és nagyon mérges, most tényleg mit csináljak?


Az utóbbi kérdőjel leírása után minden tervemet elhajítottam, úgyhogy üdvözöljétek Viktor Császárt :D


2019. ápr. 8. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki mástól fél. Én például a gyakorikérdések.hun feltett kérdésekre történő válaszolástól rettegek.
2019. ápr. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én gonosz vagyok?


???????????????

??????!????????

???????????????

2019. ápr. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Még szerencse, hogy eldugtam az újabb terveket :D Így nem volt mit elhajítanom :D De már könyvtárból írok, mert a monitor bánta :D
2019. ápr. 9. 09:30
 4/4 Wadmalac ***** válasza:

A kérdőjel felkiáltó jellé alakításával meg kell bízni azon történelmi kovácsokat, akik kaszából kalapáltak kardot.


De minden kérdőjelre vissza lehet támadni 42-vel.

2019. ápr. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!