Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Ugye úgy kezdődött az egész hogy elhatároztam: ma este pirítóst fogok vacsorázni. Minden jól ment, csak szegény kenyér túl sokáig maradt a pirító készítőben. Tiszta fekete lett szegény. Nagyon sajnáltam, megakartam tartani, de anyám szerint ez nem jó ötlet. Most itt van a szobámban. Mit tegyek?

2019. ápr. 8. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, holnap már suli és nem fogsz unatkozni.
2019. ápr. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tartsd meg, etesd, itasd, gondoskodj róla, s pár hónap múlva születni fognak finom piritós kölykök.
2019. ápr. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Wadmalac ***** válasza:
100%

Tedd ki a hirdetést, hogy faszén eladó.


Morzsold le, keverd össze disznózsírral és csinálj belőle kommandós csíkokat az arcodra.


Vidd le egy tiszta patakhoz, keress benne egy alvó rákot és ejtsd rá, hogy kiderüljön, tényleg rákkeltő-e.

2019. ápr. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 TappancsMancs ***** válasza:
Most mit mondjak egy finnyás embernek? Tessék megenni és nem nyavalyogni.
2019. ápr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon kérlek, ne legyél rasszista!

A feketék neked már nem is jók?

2019. ápr. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Égess oda még egy kenyeret, vidd ki Las Vegas-ba, adasd össze őket, aztán hagyd őket ott. Nagyon szépen eléldegélnek kettecskén. A morzsáikból sok-sok gyerekük lesz majd idővel.
2019. ápr. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!