Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Humor

A kérdés
Anniee6 nevű felhasználó kérdése:

Mi az a bazinga?

láttam egy nagy fehér nyulat aki azt mondta hogy bazinga a neve. de közbe zing meg akarta ölni zingát. és közbe zekk és kodi az cole sprotuseus. de szerintetek melyik az igazi? kól vagy dilen az igazi? mert palvin azt mondta hogy egyik se él csak egy illúzió #szanyest

tudtátok hogy a szabi az egy nyest? olyan sok kérdésem van még..

mi a véleményetek séjnről? ti kinek szurkoltok? hunok vagy mulánok? szerintetek sáng jó képű? a bali család!

ennyi? legyebn e még

Keress kérdéseket hasonló témákban: sáng, Bali, vad.vadállat, Cole Sprouse, Dylan, Palvin Barbara, falanx, Pixar, Mulan

ápr. 13. 20:05  Privát üzenet  

A válaszok
Sheldon :D

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont ápr. 13. 20:06 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

te kinek szurkoltál azért.? mi a vélemyényed a parazita támadásról

# 2/8Időpont ápr. 13. 20:08 Privát üzenet
Le kéne szokni a gombáról

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont ápr. 13. 20:18 Privát üzenet
Vampirebillyy nevű felhasználó válasza:

HOGY MIVAN???XDDD

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont ápr. 13. 20:19 Privát üzenet

Én eddig úgy tudom, hogy szabi még mindig nyes.

Nem szeretem séjn t, mert van benne n betű. Egyik reggel arra kelek, hogy sok sok n várakozik az ajtóm előtt és arra várnak hogy kinyissam és beözönhessenek. Azóta az ablakot használom.

A kurucoknak szurkolok, sztem egyértelműen ők a legjobbak a száz méteres polip szövésben. Ha azt kérdezted volna, hogy a két körös halreptetés melyiknek megy jobban akkor a mulánokat mondtam volna.

# 5/8Időpont ápr. 14. 15:53 Privát üzenet
Bazinga: Mágikus óriáskígyó, a baziliszkusz távoli rokona. Hári Péter másodéves egyetemi tanulmányai alatt a bazinga kígyó bőrét feszítette rá a párzódobjára (ez volt a 4 kredites "mágikus állatok és megfigyelésük" tantárgy beadandó feladata).

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont ápr. 14. 17:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszii

Hári Pèter Balin van mooo gyurika nem iten

Bazinga kol sprusztus kertyében legel

regik e

# 7/8Időpont ápr. 14. 21:23 Privát üzenet
Balin az valami hal, nem? Vagy törp.

A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont ápr. 19. 21:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!