Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi az a bazinga?

Mi az a bazinga?

Figyelt kérdés

láttam egy nagy fehér nyulat aki azt mondta hogy bazinga a neve. de közbe zing meg akarta ölni zingát. és közbe zekk és kodi az cole sprotuseus. de szerintetek melyik az igazi? kól vagy dilen az igazi? mert palvin azt mondta hogy egyik se él csak egy illúzió #szanyest

tudtátok hogy a szabi az egy nyest? olyan sok kérdésem van még..

mi a véleményetek séjnről? ti kinek szurkoltok? hunok vagy mulánok? szerintetek sáng jó képű? a bali család!

ennyi? legyebn e még



2019. ápr. 13. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Sheldon :D
2019. ápr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
te kinek szurkoltál azért.? mi a vélemyényed a parazita támadásról
2019. ápr. 13. 20:08
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Le kéne szokni a gombáról
2019. ápr. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Vampirebillyy válasza:
HOGY MIVAN???XDDD
2019. ápr. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Én eddig úgy tudom, hogy szabi még mindig nyes.

Nem szeretem séjn t, mert van benne n betű. Egyik reggel arra kelek, hogy sok sok n várakozik az ajtóm előtt és arra várnak hogy kinyissam és beözönhessenek. Azóta az ablakot használom.

A kurucoknak szurkolok, sztem egyértelműen ők a legjobbak a száz méteres polip szövésben. Ha azt kérdezted volna, hogy a két körös halreptetés melyiknek megy jobban akkor a mulánokat mondtam volna.

2019. ápr. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bazinga: Mágikus óriáskígyó, a baziliszkusz távoli rokona. Hári Péter másodéves egyetemi tanulmányai alatt a bazinga kígyó bőrét feszítette rá a párzódobjára (ez volt a 4 kredites "mágikus állatok és megfigyelésük" tantárgy beadandó feladata).
2019. ápr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszii

Hári Pèter Balin van mooo gyurika nem iten

Bazinga kol sprusztus kertyében legel

regik e

2019. ápr. 14. 21:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Balin az valami hal, nem? Vagy törp.
2019. ápr. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!