Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan lehet legyőzni a...

Hogyan lehet legyőzni a Lustaságot?

Figyelt kérdés
Már fenyegettem, megzsaroltam, szidtam, köptem, de egyet áll, nem tágít mellőlem. Biztos van valami titkos fegyver vagy ellenszer ellene. Nagyon makacs, nagyon ravasz. Ráadásul még pimaszkodik is velem. Azt sugallja hogy úgysem tudok ellenállni, adjam meg magam neki! De én még küzdök, még nem adhatom fel. Még nem veszíthetek! Még nem!

2019. ápr. 15. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Géppuskával
2019. ápr. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1 - De akkor Én is meghalnék.
2019. ápr. 15. 20:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Szép szóval próbáltad?
2019. ápr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Már legyőzted, mert kiírtad a kérdést, nem voltál lusta rá.

Én még elolvasni sem tudtam és a választ sem én írom, hanem egy néger kisinas, de ki fogom rúgni, mert lusta rá, hogy kitalálja a gondolatomat, így néha beszélnem kell hozzá, pedig nagyon lusta vagyok rá.

Ha megmarad, az is csak azért lesz, mert kirúgni is lusta vagyok, magát meg mégsem rúghatja ki, pedig milyen szép lenne...

2019. ápr. 16. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Wadmalac ***** válasza:

Jedi módszer.

A viharnak ellent tartó fa kitörik.

A nád elhajlik a viharral, hagyja azt átrohanni felette, majd talpra áll.

Én spec hagyom a lustaságot átzúdulni rajtam, majd ha elmúlt, keresek valami csinálni valót.

2019. ápr. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyszerű: gondolj arra, hogy még az ágfalviak is boldogulnak, pedig igazán csak egyszer kétszer teszik oda magukat! Fociban kicsit reményteljesebbek.
2023. márc. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!